Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06.11.07, 11:47   #224
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

'Yeni bir sayfa açtık'
Trabzonspor kalecisi Ahmet Şahin, teknik direktör Ersun Yanal'ın takımın başına getirilmesiyle birlikte yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.
6.11.2007

Ankaraspor maçında bordo-mavili takımın kalesini koruyan Ahmet Şahin, bu sezon Avrupa kupalarından erken elendiklerini ve lige iyi başlayamadıklarını belirterek, "Bunun üstüne bir de Sivasspor maçında yaşananlar her şeyi alt üst etti. Bir türlü istediğimiz futbolu sahaya yansıtamadık. Saha sonuçları da kötü oldu. İstikrarsız bir tablo çizdik. Sonunda da teknik direktör değişikliği yaşandı" dedi.

Ersun Yanal***8217;ın takımın başına getirilmesiyle birlikte yeni bir sayfa açtıklarını ifade eden Şahin, "Yeni hocamızla birlikte Ankaraspor***8217;u mağlup ettik. Seyircisiz son maçımızı da kazandık. Bu galibiyet bizim için çok önemliydi. Artık geçmişe sünger çektik. Önümüze bakıyoruz. İyi bir kadromuz var. Trabzonspor***8217;un hedefleri çok büyük. Bu hedeflere ulaşmak için futbolcular olarak elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Denizlispor maçına galibiyet için hazırlandıklarını vurgulayan Şahin, şöyle devam etti: "Ankaraspor maçında aldığımız 3 puanın değer kazanması için önümüzdeki müsabakalardan da galip ayrılmamız gerekir. Bu haftaki rakibimiz Denizlispor iyi bir takım. Ancak biz bu ülkenin 4 büyük kulübünden bir tanesiyiz. Her takımı yenebilecek güce sahibiz. Amacımız bu müsabakadan gülerek ayrılıp milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek."

Şahin, futbolculuk hayatında her zaman oynadığı takımda bir şeyler katabilmek için elinden geleni yaptığını belirterek, "Trabzonspor***8217;da da yedek kaldığım dönemlerde hiçbir zaman küsmedim. Sürekli çalışarak kendimi geliştirip forma giymek için hazır tuttum. Ben Trabzon***8217;u ve Trabzonspor***8217;u çok seviyorum. En büyük hedefim takımımın şampiyonluğuna katkıda bulunmak" dedi.
Offline   Alıntı ile Cevapla