Tekil Mesaj gösterimi

Alt 13.02.08, 11:02   #75
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
şarut´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bu forumda karşı olanların yazı yazmasımı sizi rahatsız etti anlamadım herkes özgür fikrini açıklamakta ve eğer buysa rahatsız olduğunuz çok ısrar edilmiş baksanıza çıkın ortaya diye umarım yazı yazanlardan bahsetmiyosunuzdur ben yanliş anlamışımdır.dostcakalın...
Sasırdım sarut arkadasım yanı nasıl oyönden bakabıldınız..Benım kımseyle işim olmaz..Cunku ben ınsanların fıkrıne saygı gostermesını bılırım..Herkes aynı kalıpta olcak dıye bırsey yok..Yanı bırısı (A )fıkrını savunur dıgerı ıse (B) fıkrını..Her ınsanın ayrı bır renk oldugunu dusunurum ben..Tabıkı herkes fıkrını beyan etmelı edebılmelıde..Sadece benim takıldıgım olay ınsanlar fıkrını beyan ederken atıp tutmamalı karsı tarafı bu herkes ıcın gecerlı..Yanı herkes aynı seyı kabul etmek zorunda degıl..Bırde dıger konu ıse fıkır beyan ederken hanı bır tabır varya"Sapla Samanı Karıstırmak " gibi yanı olaylrı bırbırıne karıstırmadan ınsan fıkrını ızah edebılır ..Herseyın bır usulu vardır bence..Fıkır belırtmenın fıkır dınlemenın falan yanı..Sevıyesı vardır ıkısınınde sevıyelı olduktan sonra herkes her sekılde ıstedıgını soylemelı keısnlıkle. ..Ön yargı ıle bakmamak laızm ..Asla rahatsız olmam....

Burdakı fıkrı ne olursa olsun kımseyle ısım olmaz yanı saygım vardır..Ben ınsanlara fıkrıyle muamele etmem benım ıcın en basta ınsan olması yeterlı bır sebeb..Ve evet yanlıs anlasılma var..Ben genel konusurum..Yanı forumda ınsanların bırbırlerıne asagıdan yukardan konusmaları bırsey halletmeyecegını dusunurum..Soylede bır gercek varki tartısma ıle hıc bır yere varılmaz..Cunku tartısma ortamında herkes kendını haklı cıkarma telasına dusmus ve olay asıl olması gereken yerden uzaklasmıs olur..Vs vss uzunca konu yanı..

Yenı gördum..Sımdı cevap yazdım o yüzden..

Tesekkurler efendım sızde dostca kalın..