Tekil Mesaj gösterimi
 Bombaladı
Alt 12.09.07, 17:48   #102
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Bombaladı

Bombaladı

"Galatasaraylıları kulüpten soğuttu. Borçlardan bizi sorumlu tutmasına bir anlam veremiyorum".
Sarı-kırmızılıların eski başkanı Faruk Süren, Özhan Canaydın'ın istemezse koltuğu hiç bırakmayacağını belirtti. Radyospor'da 'Bülent Yüksel'le İmza' programında önemli açıklamalar yapan Süren, Canaydın'ı eleştirerek "Borçlardan dolayı bizi sorumlu tutuyor. Biz ayrılırken borç 53 milyon dolardı. Mayıs sonunda 204 milyon dolar oldu. Bu dönemleri birbirine bağlamak, borçların o dönem olduğunu anlatmak için kelime bulamıyorum" dedi.
SİYASİ BİR DEHA
Canaydın'ın başkanlığa devam edeceğini söyleyen Süren "Bu bir teşkilat meselesi. O, çok iyi bir teşkilatlanma yeteneğine sahip ve bu avantajı kullanıyor. Siyasi dehası müthiş. Ankara'da bile birçok kişiyi alt edebilir. F.Bahçe'de başkanlık için en az beş aday çıkar. Galatasaraylılar ise kulüplerine ilgi duymuyor. Takımda tenkit var, buyurun dendiği zaman ise kimse yok" diye konuştu.
Hata bizde değil
"UEFA Kupası'nı değerlendiremedi" eleştirilerine katılmadığını belirten Süren, "Bu diğer yönetimlerin hatasıydı. Kupayı kazandıktan sonrakidönemlerde yönetim, bunu Asya vediğer bölgelere taşımalıydı" dedi.