Tekil Mesaj gösterimi

Alt 21.07.08, 17:54   #5
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Ergenekon olayını ben Akp ye baglamıyorum onllada cok alakası yok..İşi yapan emnıyet gerısı hıkaye..Yanı bu tür olaylar Türkiyede dönüyü ister kabul edılsın ister edilmesin..Yani hic beklenmedik kişilerden beklenmedik saman altından su yürütme olayları goruyoruz bence buda bunlarda birisi..Ve bir defa acık verdiler daha kapatamıyolar..Kapamaya calısıyolar savcıyı tehtıtle falan vs vs ama olmuyo ıns..sonucu gorcez..Ben cok merak eıdyorum sahsen..Yanı her kım kötülük yaparsa er gec hem dünyada hem ahirette rezil olcaktır..Turkıye yı karıstırmaya calısıyolar bunu yapıyolarmı evet becerıyolar bazen..Ama herseyın bır sonu var..Hıc beklenmedık ınsanlar neler yapmıslar neler..Olayı sıyasete baglamak bana yanlıs gelıyo..Ben cevaplardan soyle bırsye cıkardım sankı Akp ye bırsey soylemek ıcın soylenmıs sozler gıbı geldı..Hanı olurya bazı fırsatlar degerlendırmelıdır mantıgı..Yazdıkalrımdan Akpyı savunuyo mantıgı cıkmasın..Siyasetle işim olmaz benım..Hiç bir partiyi sevmem..

Gecen gun hem gazetede okudum hemde tvde ızledım..Bır mısyoner kendını hoca dıye tanıtıyo ama hoca falan degıl namaz kıldırıyo ımamlık yapıyo bu sekılde ıslamı kesime gırıyo bır sekılde ınsanları yanlıs yonlendırıyo ..Yanı hocalık altında kendı fıkırlerını empoze edıyo falan..Ne enteresandırkı bu adam ozellıkle tutulmus parayla yanı..Ve dıger sasırtan olay ıse onu tutan kısıler turkıyeden bızım türk zannettıgımız sahsıyetler..Bunun gıbı okadar olay varkı malaesef..Ergenekona sasırmadım ben oyuzden...