Tekil Mesaj gösterimi

Alt 24.02.08, 14:07   #2505
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Bırakması için ne dediler!

Bana söylemedi

CANAYDIN'A 1 gün önce aday olacağımı söylemiştim ama o bana bırakacağıyla ilgili bir şey söylemedi. Bu yıpratıcı bir görev. Kararı kendisi verdi. Benim bildiğim başkan artık geri dönmez. İRFAN AKTAR

Devam etmeliydi
BİRAZ erken ve lüzumsuz bir karar. Başlamış olduğu bir sürü
iş var. G.Saray'da hiçbir iş yarım kalmaz ama bu işlere başlayan insanın devam etmesini isterdim. Kararını yeniden gözden geçirmeli. ALP YALMAN

Adaylığım sürüyor
CANAYDIN'IN sağlığı ile alakalı doğru bir karar aldığı kanısındayım. Ağır dönemi yüklendi. Hayırlı olsun. Bende bir değişilik yok. 8 ay önce adaylığımı açıklamıştım. Yine aynı durumdayım. TANER AŞKIN

Polat başkan olur
BEN artık aday olmayacağım. Canaydın'ın kemikleşmiş 1500-2000 oyu var. Bu oylar ismi geçen adaylara gitmez. Eğer iki yıl önce konuşulmuşsa Canaydın, Adnan Polat'ı destekler ve yeni başkan o olur. TURGAY KIRAN

Seçim ertelenmeli
BAŞKANIMIZIN kararı bizi şok etti. Şimdi seçimlere kısa bir süre kaldı. Herkes kararsız bir durumda. Zaten net bir başkan adayı da yok. Kongre 2 ay ertelenmeli ki sağlıklı bir başkan seçelim. MEHMET BİLEN

Bence bırakmaz
SEÇİME uzun süre var. Canaydın'ın bırakacağını sanmam. Çünkü yapmak istediği bir takım projeler var. Bırakmamasını isteyenler onu etkileyecektir. Bence daha iyi bir kadroyla devam edecek. ERGUN GÜRSOY