Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.10.07, 22:24   #20
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nicoyu baykala hic benzetmemistim

aslinda nico hakli cunku tayip bi dusuncesini paylasmis bu genel kurmay tarafindanda ok gormus ki 2008da oyle askerlemiz olcakmis eskiden neden olmadi zati tayi yeni eskiler bakmak gerekk...suanda herkes suclu tayip gosteriyo gibi ama hukumet yeni eskiler nerde 23 yildir nerde idi Turkiye..
Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Arkadaslar Yorum yapacaksaniz olayin ciddiyetinin farkina öncelikle varip öyle yorum getirmektir.. Gülerek eglenerek bu Konuda yorumlar yapmayalim .. bu insanin Sinirlerini bozuyo gercekten.. yani ortam gergin diye farkli bi havayi estirmenin alemi yok.. Bu böyledir degistirecek bisey yok.. Konular bunaltiysa arkadaslari farkli bölümlerde yer alabilirsiniz.. chatimiz var bildiginiz gibi ordada rahat illetisim icersinde olabilirsiniz.. ama ltf bu gibi konularda daha ciddi olalim..
sevgili elisracim o tasin bana imis genel felan degilmis cunku bi tek ben gulmusum bidakine cimcime diye uyarisan sevinirim ...ayrica konun cidiyetine aldimki konu actim geyik olsun mesaj sayim dolsun diye sacma sapan bi konu acmadim gulmek yeri nerdir bunu iyi bilirim cnm ister chata gulerim canim ister burda gulerim gulmek yasaksa engliye bilirsiniz saniye gulmek yasak diye..ve ayrica bu konu ile ilgili gulmedim konu icin alta dusuncem yaziyo zati ben hic bizaman laf olsun diye bisey yazmam yaziyosamda konu ile ilgili dusuncemi yazarim ben guzelce dusuncemi belirdim ve sundan eminimki nico kardesimde benim onunla satasmalarimi cidiye almiyodur ki ben onunla sadce kardesce arakdasca bazen fikirlermiz zitda olsa cvp veriyom ama sundan kendi admima eminimki benim onunla cidi bisey yazmadigimi oda biliyodur..zati benim bu kanlda kimse ile sornum olmaz geyik meyik etmiyom ben herkonuyu cidiye alarak yaziyom ki oyle olmasa okdar insandan tesekur almazdim bu demeki ben kotu bisey etmiyom..neyse umarim anlamisindir ben acik konusurum..

saygilarimla..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla