Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.09.07, 09:01   #37
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu
Wink

Al***305;nt***305;:
simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Gercek aska inanamiyorumki kaldi sanal askina inanayim...Arkadaslar biliyormusunuz eskiden okadar karsiydimki okadar kiziyordumki böyle sanal msn asklarina ama insanin basina gelince anliyor neyin ne oldugu...bende cok asklar yasadim sanal olsun gercek olsun ama ne oldu?? Ask yoksa Güven yoksa ne sanal aska inanirim nede sanal dilinde ´Real´ ASKLARA...benim basimada cok geldi sanal asklar ama olmuyor yürümüyor sen her nekadar karsi tarafa sagdik kalirsan kal karsindakinde illaki hep süphe olur ve egerki süphe güvensizlik olursa bunun adi zaten ask olamaz.Siz siz olun elinizi yüreginize koyun ve sizin icin en hayirli olani secin sanaldan hayir gelmez...tabiki büyük konusmayalim bazi arkadaslarimiz oldu sanaldan bile evlendiler cok mutlular ama bu cok nadir...herkeze böyle sans gülmüyor.Kimseye akil vermek istemem benden burda yasca büyük ablalarim abilerim var ama akil yasda degil bastadir Belki benden kücük kardeslerimiz vardir onlara duyuru olsun sanal askmis meskmis bence büyük bir yalan MAKARA diyelim aslinda.Bazen insanlar ailesinden görmedigi sevgi saygiyi aski sanalda buluyorlar ama sanal ask ask degildir...Ama yinede herkezin kendi düsüncesidir sadece icimden gecenleri yazmak istedim kimse yanlis anlamasin...sunu unutmayinki Hayatta bir YALAN...
evet sımarık biliyorum az cok senı tanıdıgım için evet haklsıın insanın basında olmadan anlayamaz bazı seylerı ben anlıyorum seni bir de evet bende duydum msnde internette tanısıp da mutlu olanları bızım komsumuz oglunun dugunu yakın msn askı bulmusda .... aılelerde razı ohhh hayırlı olur ınsallah aminnn ....
Offline   Alıntı ile Cevapla