Tekil Mesaj gösterimi
 Bir anlık hata ve sonuç?
Alt 19.12.08, 20:51   #1
Mezitli
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 8 -> 4.294.967.250 Konu
Standart Bir anlık hata ve sonuç?

Hayatınızda bir anda yapıpta unutamadığınız hatanız varmı?

Ben başlıyorum.

9-10 yaşlarında fırlamalığımı dobra dobra yaşadığım günlerden bir gündü. komşumuzun bir tavuğu vardı. zaten tek tavuklarıydı. çok severlerdi. Bir gün komşumuz evde yokken benn tavuğu yakaladım. önce biraz inceleme yaptım çünkü ilk defa elime bir tavuk almıştım. daha sonra tavuğun su içtiği kaba gözüm ilişti içi su doluydu. 1 elimle tavuğun 2 ayağını birleştirip sıkıca tuttum. diğer elimlede tavuğun kafasını suyun içine soktum. Kötü bir amacım yoktu aslında amacım sadece tavuğun ne kadar nefessiz kalacağını öğrenmekti. tavuğun kafasını suya sokar sokmaz tavuk çırpınmaya başladı. Öle bir çırpınıyorduki aklıma geldikçe içim cız eder. en sonunda tavuğun direnci kırıldı. Artık eskisi kadar direnmez oldu hatta artık hiç direnmiyordu. kafasını çıkarıp sağ sol yaptırdım. Ama hareket etmiyordu. o anda paniğe kapıldım ne yapacağımı şaşırmıştım. Hemen evden bir poşet getirip tavuğu içine koydum oradan hemen bizim evin çok uzağındaki çöplerden birine attım. Komşumuz eve geldiğinde tavuğunu akşama kadar aradık ama bulamadık. Kadıncağız o tavuk için günlerce ağlamıştı. Hadi tavuğun öldürdüğümemi yanayım. O kadının gözyaşlarınamı? RUMUZ = PİŞMAN....
Offline   Alıntı ile Cevapla