Tekil Mesaj gösterimi
 "Bir gün döneceğim"
Alt 05.09.07, 13:59   #30
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart "Bir gün döneceğim"

"Bir gün döneceğim"

Ankaraspor'un Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık, yeni takımlarına katıldı. Necati, Orhan ve Emre, Ankaraspor'un Yenikent'teki tesislerine gelerek laktak testinden geçti.

Test öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan golcü oyuncu Necati Ateş, Avrupa'ya bonservis sorunu ve kadro dışı kaldığı için transfer olamadığını belirterek, Ankaraspor'da kiralık oynadığını ve yeniden Galatasaray'a döneceğini söyledi. Necati, transferinin son gün gerçekleştiğini ifade ederek, "Tercihimi Ankaraspor'dan yana kullandım. Burada sevdiğim arkadaşlarımla beraberim. Sahada elimizden geleni yapacağız. Ankaraspor'u en dipten en üstlere çıkarmak istiyoruz" dedi.

"BONSERVİS SORUNU VE KADRO DIŞI KALDIĞIM İÇİN AVRUPA'YA TRANSFER OLAMADIM"

Necati Galatasaray'dan ayrılmasıyla ilgili olarak ise, "İlk kamp döneminde benimle ilgili bir sıkıntı yoktu. Ne olduysa kamp dönüşü oldu. Futbolun içinde her şey var. İlk olarak Avrupa'dan gelen teklifleri değerlendirmek istedim. Ancak bonservis sorunu ve kadro dışı kaldığım için bu gerçekleşmedi. Nasipte Türkiye'de oynamak varmış" şeklinde konuştu.

"TEK HEDEFİM YENİDEN MİLLİ TAKIMA SEÇİLMEK"

Galatasaray'dan ayrıldığı için kırgın olduğunu ima eden golcü oyuncu, "Galatasaray'dan ayrıldığım için kırgınlık yok desem yalan olur. Ne kadar kırılıp üzülsem de her şey geride kaldı. Daha fazla konuşup kendimi yıpratmak istemiyorum. Ankaraspor'da kiralık oynuyorum ve Galatasaray'a geri döneceğim" ifadelerini kullandı. Golcü oyuncu önündeki tek hedefinin ise iyi bir performans göstererek yeniden A Milli Takım formasını giymek olduğunun altını çizdi. Galatasaray'dan neden ayrıldığını bilmediğini ifade eden Necati, "Neden gönderildiğimin sebebini bilmiyorum. Bunu kamuoyu değerlendiriyor. Ben Galatasaray'da 3.5 yıl içinde en çok gol atan futbolcu oldum. Bunun arkasına sığınmanın anlamı yok. Ama sonuçta böyle bir değerlendirme yapıldı, bizde saygı duyduk" dedi.

Ankaraspor'un Galatasaray'dan değer transferleri Orhan Ak ve Emre Aşık, Necati ile birlikte basın mensuplarına poz verirken, transferleriyle ilgili açıklama yapmak istemediklerini söylediler. Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise ligin ilk 4 haftasında sadece 1 puan toplayarak, çöküntü yaşadıklarını belirtti. Kocaman, doğru transferler yaptıklarını ifade ederek, kadrolarına kattıkları oyuncularla bu çöküntüyü aşacaklarını kaydetti.
Offline   Alıntı ile Cevapla