Tekil Mesaj gösterimi

Alt 31.05.08, 16:29   #5
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Guzel yazı(da )galıba bu yazıyı yazan bır bayan..Yanı Izmırlı bır erkegın yazdıgını sanmam..Yanı burda mutlka guzellıkler one serılerek yazılmıs..Ama bır Izmırlı erkeklerı konustursanız neler soylerler..İzmirlilere haksızlık yapmak ıstemıyorum yanlıs anlasılmasın ama..Izmırde yasadıgım ıcın az cok haberım var cevremden..Yanı Burda Izmırlı erkekler esler daha bayansal takılıyo(belkıde mecburıyettendır bılemem)..Esı calıssada calısmasada..Yanı egerkı elınde elektrıklı supurge ıle balkonu supuren bırısı varsa bılınkı Izmırdesınız..Yada balkonu vıleda ıle sılen..Yada elınde bır bezle balkon demırleırnı sılen..Yada pencerelerı..Yada yemek yapan..Yada herseye tabı karıcım dıyen ..Yada esının sozunden cıkmayan bırını gorursenız bılınkı Izmırdesınızdır..Gibi gibi yanı orneklerı cogaltmak mumkun...
Onlar mutluysa bıze konusmak dusmez ama arastırma yapılmıs Izmırlı erkekler eslerınden dayak yıyormus..Belkıde oyuzdenmı bılmıyorum..Yanı onlar eger mutlyda bıze soz dusmez tabıde...

Yanı herkes yerını bılmelı bence..Es ıcerde otururken adam ıs yapıyosa tuhaf bıraz..Yada bana tuhaf gelıyo..Herkes yerını bılcek ..Erkek erkek gıbı olmalı oyle bayansal erkekler Izmır de cok..Sımdı Izmırlı boyle erkekler ve bayanlarla alakalı yazıyı okuyunca ılk gozumde canlananlar bunlar..Dedıgım gıbı Izmırlıler yanlıs anlamasın benım dusuncem ve gozlemledıgım cevrem boyle en azından ...

Tesekkurler paylasım ıcın......