Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10.11.07, 23:31   #19
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
okumustum iki kez hemde simdi yine okuycam buyuk harf yasak diye kural vardi bu her sitede gecerlidir buyuk yazma diye..merak etigim tek sey konu basligida bunun icin girimiyomu giriyosa aciklmasi nedir..neden konu basligi kucuk yaziliyo?genel olarak baslik buyuken..burda nedne kucuk...tabi kucuk diye bi kural varsa yoksa lkutfen eklermisniz konu basliginizda kucuk olucak diye bunu bilmiyoz ve konu aciyoz sonra konu buyuk baslik diye kapatiliyo..
§5. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak karsidaki sahsa bagirmak anlamina gelecegi icin büyük harfler ile yazi yazmamaya özen gösteriniz.

yukarida tam olarak ne ifade etmeye calisiyorsun bende pek anlamadim.. bazen o kadar hiddetli oluyorsun ki yazarken ifade etmek istediklerini bile gerceklestiremiyorsun... Öncelikle sakin olmali

Forum kurallari iceriginde Büyük harf kullanimi yasaktir.. bunun nedeni yoktur.. Site sahibi tarafindan verilmis kurallaridir.. neden bunun kucugun bellirtilemis buyuk bellirtilmis yukarida zaten aciklanmis..

Ayrica yanlis hatirlamiyorsam bi cok kez, büyük harf kullandin Forumda ve uyarildinda.. halbuki Forum kurallarin asagisina dogru bi bakarsan "Forum kurallarina uymayan uye iki gun uzaklastirlacaktir" diye bellirtilmis...

En azindan yinede guzel bi sekilde Mod arkadaslarimiz size kurallari hatirlatiryor...ve anlayisli davraniyorlar...

Madem iki kez okudun kurallari, zaten bunlari bilmelisin diye düsünuyorum.

Ayrica sunuda unutmayalim.. bi Konu yanlisliklada kapatilmis olabilir, o yuzdende bu Konu acildi... ama yanlisi Mod arkadaslarda yapabilir, bu yuzden bu kadar sinirli olmak gerekmiyor...