Tekil Mesaj gösterimi

Alt 27.09.07, 22:19   #28
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ayse arkadasım.. onemlı olan radyoyu dınlemek degıl...Yapılan ıbadet ..Nedır?kuranı kerım tesbis vs..Yanı radyoyu dınlemek sart degıl..

Ayben arkadasım okuyacagınız cuzu yazarsınız

Zaten basladı ıns..Ne kadar cabuk okunursa okadar cabuk bıter

Ayben arkadasım zaten kendı kendımıze dua edecez o ayrı..evet son 10 gun ama takvımdekıne gore hareket edelım bence hatım konusunda..Ama sız son 10 gunu degerlenmdırın ıstersenız..Bızede dua edın ıns

cımcıme 100 sayfa bes cuz eder masallah ozaman ılk bes cuzu sız alın..

kımın nereyı kac sayfa okuyacagını burada yazalım herkes lısteye gore alsın..kım ne okudu bılınır..hatım duası sorun degıl ben yaparım...

Merhaba arkadaslar sımdı sagolsun cımcıme arkadasımız guzel bırsey baslattı..Ve bence bırakmayalım yanı sadece tamam guzel demeyelım..Sadece yazılı kalmasın burda..Sonucta mutlaka herkes kadır gecesını ıhya edecek kendısıne gore..Ama bız herkonu olarak neden hep bır olmayalımkı...bırde boyle yanına ek olsa ne kaybederız dımı..Tabıkı kadır gecesı son 10 denıyo bu dogru..tabıkı son 10 gununu degerlendırmelı..takvımde kadır gecesı dıye ıhya edılen bırde kandıl var sonucta oda son 10 gunun ıcerısınde..hem boyle bırsey yapsak emın olun zararı olmaz..bence son 10 gunu kadır gıbı gecırelım ama takvımdekı kadır gecesınıde boyle bır farklılıkla
soylekı Kuran-i Kerımde 30 cuz var..herkonu umman gıbı masallah...Kac hatm ındırır yeterkı ıstesın..soyle yapalım hem duzenlı olsun hem önumuzu gorme adına bır lıste yapalım bu lısteede kım ne kadar cuz okuyabılecek onu yazalaım 30 za tamamlayalım..en azından bır hatımmımız olsun yarım yarım olmasındanda ıyıdır..ayrıca tesbıh cekenler olursa bu sure zarfında duası yapılırken soylerlerse duaya tabı olur oda..hem cemmaat sevebıda kazanmıs oluruz..Guzel olcak...
ben sımdı alanları yazıyorum..ısteyen buraya mesaj yazsınkı lısteye dahıl edeleım...Lutfen mesajlarla destekcıyız dıyenlerde..Okuyarak destek olsunlar..Tam destek yani..Tesekkurler...

..Cüz ALanLar..

Cimcime=5 cüz..(100 sayfa bes cuz eder..Yanı ılk bes cuz sızın..)
...........=6-7 cüz..(Alındı)..
Simha =8. cüz(Alındı)..

Devamını beklıyoruz arkadaslar....
DOST guzel kardesim yeni bi konu acalim ama o konuya kimse mesaj yazmasin yani destekliyom harika bi fikir guzel soyle olsun boyle olsun diye degil onu bu konuda tartisalima am acicamiz konuda kiim nedakdra cuz aliyo onu yazsin ilk kisi mesela ben ilk sayfadan 100 sayfaya kadar aliyom ataki bendne sonraki cuzu alsin onun altindaki sadce alti cuz rakamini yazsinki anlasilir olsun burda baya karisik olur icinden cikmayiz..onumuze bi bucuk hafta bu zaman icinerisinde bi degerlindirme yapa bilirz 10gun ibadetimizede ederiz kadri gecesi ramazanin bi gecsi bi saatimizi hatime indirip dua etcez bu paylasim formudur bundan gercek paylasim olmaz..ne dersin kardesim oyle bi konu acip alicamiz cuzleri ekliyelimi yoksa burdanmi haledelim..gunduzleri calistigim icin pek ilgilenmiyom ikigun pek ilgilenmiycem ama insallah haftaya herseyi ayarliycaz,,haydi herkonuuu bekliyoz birlikten kuvet dogar..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla