Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.11.07, 13:10   #41
didim_09
Moderator

didim_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 310
Tesekkür almis 178 -> 116 Konu

Al***305;nt***305;:
lekker´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
komandolar dag komandosu jandarma komando ve parasütcü komando olmak üzere üce ayrilir benim bildigim kadariyla
YAnlış bilgi paylaşımında bulunuyorsun arkadaşım ... Senın dedığın paraşütçü komando sadece asker mektuparında gecer...

Ben de bir JANDARMA KOMANDO yum ihtisasımda olan bır konu hakkında benımle iddialaşma...

Ayrıca SAS ve SAT kaldırıldı Özel kuvvetler içinde branş olarak duruyor ayrıca sas we SAT komandosu tabırı kullanılmıyor... Örneklemek gerekırse JÖAK Jandarma Özel Asayiş Komutanlığında NASIL JAK Jandarma Arama Kurtarma - DAK Dağ Arama Kurtarma - Balık Adam Timi ve Operasyon Timleri varsa SAS ve SAT larda bunlar gibi oldu sadece branş oldular genel isimleri ÖZel KUwwet personli ve onlar hiç bir zaman kendilerine Bordo Bereliyiz demezler...
Ayrıca JÖH dediğin birlik açılımı JANDARMA ÖZEL HAREKAT dır. JAndarma Genel Komutanlığı bünyesinde Tabur sewiyesinde teşkil edilirler. Sevgili lekker arkadaşım Özel Kuwwetler il Komandoları bırbırıne karıstırma özel kuwwetler tamammen ayrı bır kuruluştur.

Bu bilgiler benim bu telkilatın içinde olduğum ve bu süreç içerisinde öğrendiklerim gördüklerimin sonucudur.
Offline   Alıntı ile Cevapla