Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.08.09, 11:19   #7
kizilay

kizilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 250
Tesekkür almis 697 -> 320 Konu

5)ben kimsenin saksakcısıda deilim..sen tayyibin saksakcısı olabilirsin..devlet bahceliden bana ne..dogru yaptıgına dogru deriz destekleriz yanlısına yanlıs deriz tavrımızı koyarız..bu tayyip icinde gercerlidir bir baskası icinde..adamın adamı deiliz biz davanın bildigimizin adamıyız..bir goruse sahip olsamda her zaman objektifimdir..futbol takımı tutmuyoruz yaa..

Umarim saksakci deyilsindir arzuladigim gibi
Ben birak tayyibi hiç kimsenin saksakcisi deyilim olmam bana boyle soz edersen sana kirilirim
Benim yasim 39 bu yasima kadar en iyi hukumet Erbakandan sonra bu hukumet beni ilgilendirmez adi suymus buymus beni ilgilendiren hastahanede kuyruklarin bitmesi ilaçlarin artik devlet tarafindan karsilanmasi doktorlarin siraya girmesi yollarin genislemesi .......?
Ayrica dedigin gibi ben avrupada yasiyorum ve avrupalilar çok ama çok rahatsiz bu hukumetten hiç istediklerimiz olmuyor bunlar bizimle resmen alay ediyorlar diyorlar ?
Benim cevabim basit oluyor tabiiki bu arada siz simdiye kadar oynattiginiz atlara sayin artik simdi at siz oldunuz oynatan biziz diyorum ( Artik gogsum kabariyor gavur ellerinde)

Tekrar ediyorum hiç kimsenin saksakcisi olmadim olmam sozun bana agir geldi ozur bekliyorum?
Offline   Alıntı ile Cevapla