Tekil Mesaj gösterimi

Alt 13.03.08, 09:05   #538
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Söz hakkı onlarda
Gökdeniz Karadeniz: "Evimin ve eşimin arabasına ateş edenlerin yargılandığı davada avukat Ali Sürmen'in Trabzonspor yöneticisi olmasından dolayı kulüpten ayrıldığım haberleri yanlış anlaşılmıştır."
13.3.2008

***8216;Hiçbir sorunum yok***8217;
Gökdeniz Karadeniz: ***8220;Evimin ve eşimin arabasına ateş edenlerin yargılandığı davada avukat Ali Sürmen***8217;in Trabzonspor yöneticisi olmasından dolayı kulüpten ayrıldığım haberleri yanlış anlaşılmıştır. İlişkilendirmenin burada farklı şekilde lanse edildiğini düşünüyorum. Bunların üst üste gelmesi tamamen tesadüf. Benim Ali Sürmen***8217;le hiçbir problemim bulunmuyor. Trabzonspor***8217;dan ayrılma nedenimin böyle gösterilmesi de kesinlikle doğru değil. Çünkü ben profesyonelim.***8220;

***8216;Kim söyledi açıklasın***8217;
Ali Sürmen: ***8220;Dava konusunda konuşmam yanlış olur. Ancak Gökdeniz, dava devam ederken aynı sitede ev alarak bana komşu oldu. 1.5 yıldır aynı sitede oturuyoruz. Aramızda böyle bir sorun söz konusu değil. Trabzonspor***8217;a ve yöneticilerine leke sürmek isteyenler ne yazık ki profesyonellikle bağdaşmayacak şekilde davranıyorlar. Bu dedikodunun maksatlı olarak kimin tarafından gazeteye verildiği bizce malumdur. Bu arkadaşın cesaret gösterip kendisini açıklamasını bekliyoruz.***8221;
Offline   Alıntı ile Cevapla