Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.08.09, 17:35   #9
kizilay

kizilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 250
Tesekkür almis 697 -> 320 Konu

soru cevap gibi oldu
saksakci degilsindir arzuladigim gibi dedim bunda yanlis olarak ne gordun dostum su sitede ben senin ne gibi dusunceye ve saygiya sahip oldugunu zaten biliyorum ya degilse muhatab almazdim yazdigini
Karakter olarak iiyisin oyuzden saksakci olarak yazdigin yaziya kirildim az çok birbirimizin ne gibi fikirlere sahip oldugumuzu?
Ben Allaha bin sukur Milli Goruscuyum bununla gurur duyuyorum ama herkez boyle olucak demek deyil ya deyilse demokrasi olmaz
Her neyse konumuza donelim bu kurt bu bolucu bu terorist diye herkesi bolucu yaparsak olmaz PKK yi asla tasvip etmem ama unutmayin doguda seçim oncesi butun evlere dagitilan mektuplarin ne maana ifade ettigini anlarsak çok daha iyi olur mesela burada devlet yok burada devlet benim demek olur teroristler açisindan ??? yani sabah gidip dtpye oyu seve seve vermek zorunda kalan vatandaslar simdi bu durumda ne yapmali??
Herkes goç ederse Israilin Ergenekonun istedigi olmazmi?
Arkadasim Rize oturup demokrat bi ortamda yasamakla iki ates arasinda yasamak ayni seyler deyil uzulerek soyluyorum benim çok Kürt arkadaslarim var hakikatleri adamlar anlattimi insanin kani donuyor maalesef
Bakin buyuk orta dogu projesi diye bi varsayim var iste o buyuk Israil projesi buyuk Israil içinde dogunun bosalmasi lazim tipki filistindeki gibi Irak taki gibi bolunmus bi Kürt devletini yemek daha akillica ve kolay olur deyilmi ??
Iste izlenmesi gereken yol bu bak bakalim Kürt halki ezmemek için gerekirse maalesef üzülerek ifade ediyorum DTP lilerle bile bi araya gelmek gerikiyor ?

Ayrica bu tamamen benim sahsi gorusum dayatma diretme asla olamaz saygilarimla (saksakci da deyilim)
Offline   Alıntı ile Cevapla