Konu: Özel - Siir
Tekil Mesaj gösterimi

Alt 14.11.07, 22:37   #1038
ayben
Site Ondan Sorulur

ayben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 231
Tesekkür almis 452 -> 4.294.967.233 Konu

Ey Sevdiğim,En Sevdiğim!
İçimdeki susmayan,inleyen sesimi susturamadım,
anlaşılamadım, anlatamadım,anlayamadım.Sanık olarak yargılandığım hayat mahkemesinde,hakim ve savcı olmanın verdiği sorumluluğu da yüklenmiş bedenim,Tek celsede kararı verilmiştir sanığın;Ceza yerim olan beynimde, müebbed habis verilmiş düşünceme,İçerde ayrı bir mahkeme...Kaçmaksa çare, sonsuz bir uçurumun eşiğinde sonu olmayan bir yardan yuvarlanırdı düşünce...
Ölmek ne kolay çözüm idam ne kadar kolay karar,Zor olan kalıp direnmek
Zor olan imtihanı geçebilecek...
~~~~~~Ben en zor imtihanlardayım beynimin içinde...~~~~~~

Ey Sultanım!
Çağımın dipsiz, loş,köhne kuyularında yuvarlanarak yaşıyorum.Kuyunun en derininde nefsimin kölesi olmuşum,Nefsim zamana uyuyor,beni boğuyor zaman,bu dünya beni hiç anlamıyor,yağan yağmur bile kirlettiğimiz toprakları temizlemeye yetmiyor,Oysa yağmur hep aynı yağıyor,
~~~~~~Ben Senin yağmurunda ıslanmaktayım...~~~~~~

Ey Nebi!
Ruhum ölü de ben mi yaşıyorum bu harabede,bu harebemi benim bedenim,şu karartı mı kalbim,karartıya dokunamıyor ellerim ,Rabbim ben bu kalbi Sana nasıl getireyim ,Ben bu halde Sana nasıl geleyim?Habibim Senden şefaat isteyen bendim,bu kadar siyah değildi o zaman kalbim,nasılda arttı siyah noktaları kalbimin ,Hakkım yok biliyorum.Yinede...
~~~~~~Ben kapkara kalbimle Senden şefaat diliyorum...~~~~~~

Ey Nûr-i dilârâ!
Bir gözyaşı oluyor düğüm düğüm akıyor kederim ruhuma,ruhum görünmez diyarlarda geziniyor,her diyarda Senin adın,Aheste aheste Gül kokusu geliyor her diyardan,ruhum kokunla mest olmuş,Bedenimse dünyanın hengamesinde.Hüzünlerle bezenmiş kalbim bin bir çelişkiler içindeki düşüncelerimle yoruluyor,kaybettikçe kayboluyorum yüreklerde,tavizlerim sonum oluyor.Sonum oluyor tavizlerim ama sonlanmıyor nedense?Gözlerime mil çekiyor yaşamın renkli yüzleri,Gözlerim kapalı,Ama...
~~~~~~Ben bana bakan gözlerinin hayalindeyim...~~~~~~

Ey Efendim!
Yalancı sevgilerin tuzağında Sen en gerçeğiydin sevginin,
Ve sevmemin nedeniydin,Beni yakan sevdandı,yakan ve yaralayan,derdimdi Sevgin, dermanıydı bütün dertlerimin..derdim de dermanım da Senin sevgindi...
~~~~~~Ben derdimi Senin Sevginle giderenim...~~~~~~