Tekil Mesaj gösterimi
 sizce sinyor Terim ne kadar başarılı?
Alt 14.10.07, 10:30   #1
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu
Standart sizce sinyor Terim ne kadar başarılı?

ben moldova maçını ve bu skoru sadece rezalet olarak yorumluyorum.futbol fakiri bir ülkeye puan ikramı yapmak kimin suçu çok merak ediyorum. daha önce malta beraberliği ve bence hakemin ikramı ile alınan macaristan galibiyetinden sonra çekirge sadece şansın yardımı ile sıçrayabilmiştir. ve dün akşam gösterdi ki sadece 2-3 kişi ile hücum eden bir takımı yenemiyorsak kimse kusura bakmasın biz avrupa şampiyonasını rüyamızda bile göremeyiz. bence başarılı olmalarına rağmen ersun yanal ve şenol güneş gibi iki değerli hocaya tahammül edemeyenler bugün senyor terim e nasıl tahammül ediyorlar çok ama çoook merak ediyorum. şenol güneş takımı dünya 3. yaptı kimseye yaranamadı.ersun hoca miadını doldurmuş olan hakan şükür ü kadroya almadı (ki bence çok ama çok doğru bi karardı) ne oldu oda fazla durmadı. sonra sinyor terim, 10 gömlek üstün olduğumuz isviçreye elendi çıt yok. malta ya ve moldova ya hediye edilen taaaaam koskooooooca 4 puan. ama hala terim e güvenleri sonsuz. acaba terim değil de başkası olsaydı şuan hala takımın başında olurmuydu. 3-4 aydır forma yüzü görmeyen necati ateş 18 de. ben daha bişey söylemiyorum.anladınız siz onu
not: umarım yanılırım ve türkiye avrupa şampiyonasına katılır. (hiç sanmıyorum) zaten katılsada geri dönmek uzun sürmez. bu futbolla işimiz maalesef zor
Offline   Alıntı ile Cevapla