Konu: Kaza Kursunu
Tekil Mesaj gösterimi
 Kaza Kursunu
Alt 21.09.07, 22:19   #1
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu
Thumbs up Kaza Kursunu

Yazar-yönetmen Judd Apatow, 2005 yılının hit komedisi Kırk Yıllık Bekar***8217;dan sonra, bu kez beklenmedik sonuçlar doğuran tek gecelik ilişkiler üzerine bir komediyle karşımızda. Başrollerinde Seth Rogen ve Katherine Heigl***8217;in rol aldığı Kaza Kurşunu, gelecek planları olan genç bir televizyon magazin gazetecisinin, sorumsuz ruhlu bir adamla geçirdiği bir gece sonucu ortaya çıkan sorunları ele alan eğlenceli bir öykü anlatıyor. 21 Eylül 2007***8217;de gösterimde***8230;

Filmin konusu:

Yeni terfi alan televizyon magazin gazetecisi Allison Scott, bunu kutlamak için gittiği bir barda yeni tanıştığı Ben Stone adlı bir gençten aşırı alkollü olduğu bir sırada hamile kalınca tüm hayatı alt üst olur. Bebeğini tek başına büyütmek ile bebeğinin babasını daha iyi tanıma ikilemiyle yüzyüze kalan Allison biraz aptalca gözükse de bu genç adama bir şans vermeye karar verir.

Çocuk ruhlu bir erkek olan Ben, şimdi hayatını yönlendirecek bir karar arifesindedir; ya kendisi gibi sorumsuz arkadaşlarıyla filmlerdeki öpüşme sahnelerinin istatistikleri***8217;ni tutan web sitesini yöneterek yaşamaya devam edecek, ya da bir aile içerisine dahil olarak Allison***8217;la bebeklerini ortak büyütmeyi kabul edecektir. Ben***8217;in kafa karıştırıcı bir sürü karmaşık soruların yanıtlarını bulması için dokuz ay süresi vardır.

Fragman :

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.