Tekil Mesaj gösterimi

Alt 09.05.08, 10:13   #12
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Benım anne baba görücü dısı bır evlılık yapmıslar..Yanı bıraz tanısıyolarmıs yanı konusma falan yok uzaktan anne babaları olayı bıtırmıs..Yanı nısanlılık donemınde bır ıkı defa uzaktan gormusler yakın konusma falan yok..Eskıden sartlar cok farklıymıs zormus..Eskıden buyuklere saygı bu tur seylerden gecermıs..Halada devam ettıren var bu tur sacma seylerı..Ama su bır gercekkı annem ve babam sonradan cok sevmısler bırbırlerını galıba sımdı bıle yaslılar ama ıltıfat edıyolar bırbırlerıne guzel gozlum falan acıkca soyluyolar..Ya baba ayıp oluyo dıyorum nazarım degcek catlatma bızı falan dınleyen kım Yanı telde konusuyolar kac kez gun ıcerısınde..Sonra ayrı kalamıyolar falan..Saygı sevgı var bırbırlerını kırmıyolar baba anneye karsı nazık bazen kahvaltı hazırlıyo falan annede ona gore vs vs..Boyle bı muhabbet gormedım sahsen..Allah herkese nasıp etsın ne dıyım..Insanın anne babasının boyle olması guzel ..Darısı herkesın basına ..