Tekil Mesaj gösterimi

Alt 17.12.07, 02:32   #9
Mesale
O Artik Bizden

Mesale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 124
Tesekkür almis 27 -> 18 Konu

Al***305;nt***305;:
leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
herkes biliyor arkadaşlar.bunlara verlecek tek ceza halkın önünde linç etmek .

.
can almak değil göz açmak asl olan

arkadaşım sana bir kaç soru sorabilirmiyim? doğmadan önce anne babanı ırkını seçme hakkın oldu mu? bunu cidden düşün. ben bir Türk'üm. bu soruyu sorduğum için Kürt olduğumu düşünebilirisn diye söylüyorum. ama Kürt olsaydım da fark etmezdi . çünkü çok Kürt dostum var hatta iyi ki onları tanımışım ve ben adım gibi eminim ki o tanıdığım Kürt dostlarımla bu ülke için canımızı verme pahasına omuz omuza savaşırım. hatta birisi ben şu an duadan başka bir şey yapmazken onun bu Kürt sorunu hakkında ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğü hakkında çabalarını görmek beni onun arkadaşı olarak şereflendiriyor. ( Kürt ama onur kelimesi yerine şeref kelimesini kullandığım için bu yazıyı okuyunca türkçe adına gülümsiyeceğinden eminim. çünkü türkçenin yılmaz bi savunucusudur kendisi)

soruma geri gelelim inşallah saçma bulmadın. çünkü değil.çünkü acaba bu ülkede doğmuş bir kürt olsaydınız. dağa çıkmış olanlardan biri olmaktan sizi ne koruyacaktı. bi insan neden dağa çıkar? neden insan gibi yaşamak yerine konuşmadan kurşun sıkmayaı tanımadığı insanları bomba ile öldürmeyi düşünebilir? nasıl şartlar buna sebeptir? nasıl bir doldurulmuşluktur bu?

dağa çıkmış eline silah almış terörüstin başına benim mehmetciğim balyoz olurp inecek. indi de çok şükür. son nefesini verinceye kadar da inecek Allah'ın izniyle. eline silah almış DİNLEMEKTEN YOKSUN sadece öldürmeyi bilen şehrime kadar inmiş artık insanlıktan çıkmış hatta rahatlıkla diyebilirim ki Kürt'lüketn çıkmış karşısına kendi anası biel çıkıcak olsa öldürebilecek hale gelmiş ve çakallaşmışları da mehmetciğimle beraber tüm güvenlik güçleri eğer fark edersek bzilerin de yardımı ile TEK TEK seçecektir. hiç şüphem yok.

ama benim elim köyünde kalana yeni doğana açık bi şekilde uzanacak ve onu o dağdaki sırtlanalr kolundan tutup kaldırmadan ben elinden tutup okula götrmezsem emin ol Kürt olmasına gerek yok inancağı hiç bir şeyi olmayan Türk, Kürt tüm gençlerimizi kandıracak bunlar.

benim Kürtlerle sorunum yok. benim gözünün önüne perde inmiş cahillelrle ve çakallarla sorunum var.

ölüm tehlikesi dahi olsa elimizi uzatmaya cesaretimiz olmazsa çakalalrdan farkımız kalmaz. ki biz bu dünyanaın gelmiş geçmiş en cesur milletiyiz.
Offline   Alıntı ile Cevapla