Tekil Mesaj gösterimi
 9 Live Türkiye Rezilligi
Alt 04.10.07, 23:59   #1
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu
Standart 9 Live Türkiye Rezilligi

SElamlar gece programlarin cogunda bu para tuzagi olan yarisma sunuldugu icin bu konuyu acmak geldi icimden.
Milleti resmen soyuyorlar ama bizim halkimiz halan daha para ala bilcegini zanip ariyor ariyor.

Bu para tuzagina dur demeli birilerinin, milletimizi bilinclendirmek lazim.
kücük paralari veriyorlar vermiylorar degil ama verdikleri 40-100 ay sonunda gelen telefon parasini bile karsilamiyor.

saatlerce 10 000 ***8364; 15 000 ***8364; veriyormus gibi yayin yapiliyor sonrada ya cevabi göstermiyorlar yada imkansiz olan bir sayi cikartip sonuc bu diyorlar.

gecen pazartesi 13 000 euro vrmisler oda herhalde milletten tepki geliyor diye veriyoruz diye bilmek icin verdiler.

iki saaat icinde yuzbinlerce euro kazaniyorlar, millete vermeye geldimi birdaha deneyin diyorlar.
Resmen milleti salak rolüne koyuyorlar.
Tepkilerimizi gösterelim, düsüncelerinizi bekliyorum.

Zamaninda bende aradim ama hepsi dedigim gibi palavra, vermis olduklari algoritma ile tum sayilari hesaplayip bekliyorum ve ardindan harbiden imkansiz olan bir sayi cikartiyorlar o sayiya nasil geldikleri ise süpheli.

onlar icin eski serverde bir script bile yazmistim hesaplamasi icin otomatikman bulursam isteen olursa eklerim

asagidada bir kac video youtube da buldum
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

YouTube Video

bi ton para kazaniyorlar web siteleri iki saatlik bir site calismiyor bile:d

Offline   Alıntı ile Cevapla