Tekil Mesaj gösterimi
 Lincoln'ün hayat felsefesi "Dürüst ol!"
Alt 10.09.07, 11:58   #82
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Lincoln'ün hayat felsefesi "Dürüst ol!"

Lincoln'ün hayat felsefesi "Dürüst ol!"

Galatasaray''ın Schalke 04'ten transfer ettiği Lincoln, kendisine ait internet sitesinde hayranları ile yaptığı söyleşide çok ilginç açıklamalarda bulundu. Hayat felsefesini 'dürüstlük' üzerine kurduğunu vurgulayan süper 10 numara, 2001'de Kaiserslautern'de oynarken mutlu olmadığını ve bu sırada geçirdiği bir sakatlığın ardından futbolu bırakma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını vurguluyor. Lincoln, bir süre ülkesi Brezilya'da dinlendikten sonra 2004'te Schalke'ye gelerek kariyerinin en parlak günlerini yaşamaya başlar.
Lincoln ile çok özel

*Boş vakitlerinde ne yaparsın? - Dinlenirim, Brezilya dizileri izlerim
*Hayat sloganın nedir? - Dürüst ol!
* Hayatındaki en önemli insanlar kimler? - Bütün ailem benim için önemlidir
* En sevdiğin yemek nedir? - Pilav, et ve kurufasulye
* Hayatının en kötü anı? - Babamın ölümü
* Futbolda en sevdiğin
mevki hangisi? - Forvetin arkası. Kendimi golcülere güzel paslar dağıtan süper bir 10 numara olarak görüyorum
* Futbolda seni en çok ne etkiliyor? - Heyecan, rekabet, dolu tribünler ve gol atmak tabii ki
* Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olmayı düşünüyor musun? - Hayır, sanmıyorum
* Hayatının en önemli anı nedir? - Yeğenimin doğumu
* Hobilerin nelerdir? - Futbol oynamak, müzik dinlemek, kitap okumak
* Futbolda hoşlanmadığın bir şey var mı? - Var. Bir futbolcunun sakatlanması durumunda kulübünün ona yeteri kadar destek olmaması
* Ünlü biri olmanda en çok hangi teknik direktörün rolü var? - En çok Jupp Heynckes bana yardımcı oldu. Ralf Rangnick'ten de çok şey öğrendim
* En sevdiğin forma numarası? 10 numara