Tekil Mesaj gösterimi

Alt 03.10.08, 10:06   #3422
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Maç Sonu: Michael Skibbe

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörü Michael Skibbe, 2-1 galip bitirilen AC Bellinzona karşılaşması sonrası bir basın toplantısı düzenledi.

Michael Skibbe basın toplantısında, takımdaki sakatlıklara rağmen alınan galibiyet ve grup maçlarına kalmaktan dolayı memnun olmaları gerektiğini söyledi. Michael Skibbe sözlerini şöyle sürdürdü, "İlk yarıda çok güzel oynadık, gol pozisyonlarına girdik ve hak ederek 1-0
önde tamamladık. İkinci yarıya da iki gol pozisyonu ile başladık.Beraberlikle birlikte oyun temposundan ve disiplininden koptuk, 20-25 dakika toparlanamadık. Maç içinde gelişen sakatlıklardan dolayı bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık ve bu oyun disiplininden bizi
kopardı. Son 15 dakikada oyuna yeniden hükmettik ve bu kadar sakatlığa rağmen galibiyetten ve gruplara kalmamızdan dolayı memnun olmamız gerekir.

İlerideki maçlarda bizi Bellinzona'dan daha farklı rakipler bekliyor olacak. Ancak umarım ileride gerçek takımı oluşturan oyuncular da takıma katılacak. Ofansif olarak bunu maça yansıtmalıyız. Tabii ki kendimizi geliştirmemiz lazım.

Sakatlıklar bizi vuruyor, önemli oyuncularımız sakatlandığı için bu bizi etkiliyor. Diğer yandan, kaliteli ve büyük bir kadromuz olmamızdan dolayı bunu bir şekilde geçiştiriyoruz.

Yapılanı (taraftarların ıslıkları) doğru görüyorum, ben de ikinci yarıdan memnun değilim. Taraftarlar iyi futbol istiyor, biz bunu ikinci yarı sergileyemedik. Ancak sahada Yaser, Alpaslan, Serkan gibi UEFA Kupası'nda tecrübesiz oyuncular vardı.

Arda'nın belinde darbeye bağlı ezilme var. Mehmet Topal da ayak kemiğine sert darbe aldı. İki oyuncu da Bursaspor maçında oynayamayacak.

Nonda'nın iyi durumda ancak performansı yeterli değil. Gerekseydi oyuna alabilirdim. Umarım Nonda'yı ileri ki haftalarda kullanabiliriz. Kewell, Hasan, Sabri, Aydın'ın gelmesi ileride bize katkı olacaktır."