Tekil Mesaj gösterimi

Alt 13.05.08, 16:09   #3309
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

İlk hedef Laudrup

Polat: Önceliğimiz hoca seçimi. Laudrup ile ilgileniyoruz. Deschamps listede yok!.

Şampiyonluk coşkusunu yaşayan G.Saray'da yönetim yeni sezon için çalışmalara başladı. Başkan Adnan Polat, ilk olarak teknik direktör konusunu çözeceklerini belirtirken, listelerinin 1. sırasında Getafe'nin hocası Michael Laudrup'un yer aldığını açıkladı. Polat, "Teknik direktörümüzü belirleyip transferi ona göre yapacağız. Laudrup ilgilendiğimiz adaylardan biri. Deschamps gündemde yok" dedi.

HAKAN'I KONUŞMADIK
Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel ile Murat Yalçındağ'ın birkaç gün içinde İspanya'ya giderek Laudrup ile pazarlık masasına oturacağı bildirildi. Yönetim Lucescu, Souness ve Hagi'yi ise yedekte tutuyor. Adnan Polat, takımdan gidecek futbolcuların henüz belli olmadığını da kaydederek, "Bunları daha görüşmedik. Hakan Şükür'ün kalıp kalmayacağı da daha belli değil" diye konuştu.

Getafe'de parladı

Teknik direktörlüğe 2000'de Danimarka Milli Takımı'nda asistan olarak adım atan Laudrup, 2002-06 arasında Brondby'yi çalıştırdı. 2006'da başına geçtiği Getafe'ye bu sezon UEFA Kupası'nda çeyrek final, İspanya Kral Kupası'nda final oynattı.