Tekil Mesaj gösterimi

Alt 27.03.08, 18:15   #2864
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Feldkamp bırakıyor

G.Saray'ın hocası Feldkamp, başkan Adnan Polat ile görüştüğünü belirterek, "Artık aktif olarak çalışmayacağım. 11 Mayıs'ta ne görev yapacağımı görürsünüz" dedi. Galatasaray'da danışmanlık yapacak olan Kalli, gelecek sezonun kadrosunun kurulmasında ve yeni teknik direktörün belirlenmesinde başrol oynayacak.

Hocayı ben seçeceğim
Polat ile bir görüşme yaptıklarını belirten Kalli, önemli görevler üstlendiğini söyledi: "Yeni sezonunun sorumluluğu da bana ait Kadro ve teknik direktörü ben seçeceğim".
Galatasaray'ın hocası Feldkamp, gelecek sezon faal olarak takımın başında olmayacağını söyledi. Dün idman sonrası bir basın toplantısı düzenleyen Feldkamp, başkan Adnan Polat ile uzun bir görüşme yaptığını belirterek, "Galatasaray'ın geleceği ile ilgili çok önemli konuşmalarımız oldu. 2007-2008 sezonu sorumluluğu bende ve bu sezonun iyi geçmesi için yapacaklarımı görüştük. Başkanımız, 2008-2009 sezonunun oluşumu, takım içindeki değişim sorumluluğunu da bana verdi. Bu yıl için kadronun oluşumu ve teknik direktör seçimi ile ilgili bana açık görevler verildi'' diye konuştu.

Bazı adaylar var
Gelecek sezon faal olarak takımda görev almayacağını kaydeden Alman hoca, teknik direktör seçimi konusunda ise "Teknik direktör adayları var. Ama şu an en önemli şey bundan sonraki adaylar üzerinde konuşulması değil. Şu an Galatasaray'ın burada bulunmasının sebebi, sadece Feldkamp'ın burada olmasından değil; teknik kadronun burada olmasıdır. Teknik kadromuzu da düşünerek adaylarımızı seçeceğiz. 11-12 Mayıs'ta bütün yapabileceklerimle burada hazır olacağım. O zaman görevimizi göreceğiz'' dedi.

Adalet istiyoruz
Sarı-kırmızı kulübe verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasına da değinen Feldkamp, bir takımın kendi sahasında bazı şeyler yaşanmasının ardından ceza almasını anlayabileceğini dile getirerek, şunları kaydetti: "Ama Ankara'da birileri bağırdı diye böyle bir ceza verilmesi karşısında şok oldum. Böyle bir cezaların niye verildiğini, böyle kararların nasıl alındığını anlayamıyorum. O zaman ben de 100 kişiyi Sivas'a gönderirim, onlar da bağırır ve rakibimiz ceza alır. Federasyondan herkese eşit davranmasını istiyoruz.''