Tekil Mesaj gösterimi

Alt 26.03.08, 18:32   #2860
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

"Linderoth önümü açtı"

Sezona Lincoln, Linderoth ve Nonda gibi flaş transferlerle giren Galatasarayımızda, sessiz sedasız yıldızını parlatan ve kısa sürede milli takıma kadar yükselen Mehmet Topal, performansıyla taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Forma hayalleri kurarken bir anda Feldkamp***8217;ın gözdeleri arasına giren genç oyuncu, Galatasaray***8217;ın gizli kahramanı olurken, gönüllerde de taht kurdu.

Linderoth***8217;un ani sakatlığının kendisine yaradığını ve İsveçli oyuncunun, kendisinin forma yolunu açtığını belirten Mehmet Topal, "Futbolda şans çok önemli. Benim ayağıma geldi ve bunu da en iyi şekilde değerlendirdim" dedi. Topal, şöyle devam etti:

Aileme düşkünüm
"Tobias Linderoth***8217;un sakatlığına çok üzüldüm. Ama maalesef onun yokluğu bana yaradı. Hiçbir meslektaşımın sakatlanmasına gönlüm razı olmaz. Maalesef futbolun içinde bu var. Bu şansı bana Allah verdi. Şu an her şey iyi gidiyor."

Sezon başından beri tatil yapmadığını, bundan da şikayetçi olmadığını ifade eden Mehmet Topal, "Mehmet Güven ile birlikte hep çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmeye çalıştık. Galatasaray***8217;a gelirken 5 yıllık sözleşme imzaladım. Buradan ayrıldığım zaman kulübüme para kazandırmak istiyorum. Aileme düşkün biriyim. A Milli Takım***8217;a kadar yükseldim. Her futbolcunun istediği de budur. Genç yaşımda bu mutluluğu yaşıyorum" diye konuştu.