Tekil Mesaj gösterimi

Alt 03.09.07, 17:28   #584
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

KrAl_DaHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 45
Tesekkür almis 59 -> 51 Konu

Düş Sokağı Sakinleri...

--------------------------------------------------------------------------------

Acıdan Geçtim Güzelleştim - Düş Sokağı Sakinleri Yanlışlar yanılmışlar... yalnızlıktan bıkmışlarSevgilinin sözleri... mühürlemiş sevinçleriAcıdan geçtim güzelleştim....Hedefler belirlendi... çiçekler filizlendiTenindeki kutsanış... uzaklardan seçildiAcıdan geçtim güzelleştim....Akılğım doğuştandır... karalar yalanlardırÖpücükler kraliçemi... öldüren günahlardırAcıdan geçtim güzelleştimZamanı yine sen belirledinÇoktandır düşümdeyim... düşündükçe ölümleyimVarlığın cennetimdir... sevgilerin bekçisiyimAcıdan geçtim güzelleştimZamanı yine sen belirledinAcıdan geçtim güzelleştimKuşatır beni eylül... dönemem doğuşumaGüneşinin içindeyim... tapınırım TanrıyaAcıdan geçtim güzelleştimKutsanmış rahmine ben çocuk verdimAcıdan geçtim güzelleştimGöçebe ömürler... yaşamlar sevişirlerYokluğun açlığımdır... beni büyütür yelkenlerAcıdan geçtim güzelleştimKutsanmış tahmine ben çocuk verdimAcıdan geçtim güzelleştimMezarlar kazılır... sevgiliye bakılırYelkenimin gözyaşları... tabutumda saklanırAcıdan geçtim güzelleştimArdımdan gelen yel sendinAcıdan geçtim güzelleştimTarihin sayfaları... hüzün dolar akşamlarıBana duyulan özlem... kabartır günahlarıAcıdan geçtim güzelleştimArdımdan gelen yel sendinAcıdan geçtim güzelleştim....Ruhların vardır aşkı... melekleredir bu son şarkıMeyveler olgunlaşır... tadışlarım aşkınadırAcıdan geçtim güzelleştimGecelerin hüznünü bana vedinAcıdan geçtim güzelleştimAğlayış gözlerdedir... cennetim dillerdedirBeni biriktiren ömrün... bağlılığımın gücündendirAcıdan geçtim güzelleştimGecelerin hüznünü bana verdinAcıdan geçtim güzelleştimHerşey sevgiden geçer... Gülen Yelken beni seçerGüneş patlar tomurcukta... oyunlar var her boncuktaAcıdan geçtim güzelleştimToprağının içinde bedenlendimAcıdan geçtim güzelleştimElveda ömürlüler... geliyor yelkenlilerYeniden kurulacak... denizdeki ak bahçelerAcıdan geçtim güzelleştimToprağının içinde bedenlendimAcıdan geçtim güzelleştim...

kadir abi senden ricam üyeligimide iptal edermisin ?
Offline   Alıntı ile Cevapla