Tekil Mesaj gösterimi

Alt 25.02.08, 17:25   #2518
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Yola devam

"Buraya şampiyon olmaya geldim. Kimin başkan olacağı beni ilgilendirmiyor. Kendimize özür aramıyoruz. Yenilgiyi hak ettik".

G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, Kasımpaşa mağlubiyeti nedeniyle istifa etmesinin söz konusu olmadığını söyledi. 8 ay önce göreve gelmesinin ardından en zor gününü yaşadığını ifade ederek sözlerine başlayan Kalli, "Yönetim katındaki olaylarla benim işim yok, saygı duymak lazım. 1 ay sonra kimin başkan olacağını bilemem. Benim işim Galatasaray ile. Ben buraya takımla şampiyon olmaya geldim ve şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım. Kimin başkan olacacağı şu an beni ilgilendirmiyor" dedi.

EMRE BİR ŞEY GÖREMİYORDU!

Yenilgi için özür aramadığını belirten tecrübeli teknik adam konuşmasını şöyle tamamladı: "Gol yemeden maçı bitirmek istiyorduk, bir şekilde gol atacaktık. Pozisyonlara da girdik. Rakibi kesinlikle hafife almadık, maçın öneminin bilincindeydik. İkinci yarıda oyuna giren oyuncularımdan istediğimi alamadım. Bu sezon en önemli özelliğimiz olan kanat bindirmelerini gerçekleştiremedi. Yenilgiyi hak ettik. Emre'yi, 'Başım dönüyor, bir şey göremiyorum' dediği için çıkardım. Taraftarımız yapmış olduğu protestoda haklıydı."