Tekil Mesaj gösterimi

Alt 21.02.08, 17:38   #2476
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Bu cevizi kıracağız

"Yenemeye-ceğimizi düşünsem burada olmazdım İstanbul'da gol atamadık, burada kesin atacağız".

G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, Leverkusen'i eleyeceklerini söyledi. Alman hoca, Leverkusen'i "çetin ceviz" olarak değerlendiren ve "Defansı sağlam, gol atabilir misiniz" şeklindeki soruya şu cevabı verdi: "Yenemeyeceğimizi düşünsem burada olmazdım. İstanbul'da gol atamadık ama burada atıp, turu geçeceğiz. Alman takımı ile oynuyoruz, bu statta futbol oynamıştım. Gol pozisyonu üretiyor ama atamayınca üzülüyorsunuz. Taraftarımız da destek verecek. Onların desteği ile turu geçeceğiz."

Lincoln yedekte
Kalli, 11'le ilgili soruya, "Uğur'un yerine kimi oynatacağımı bilmiyorum. Lincoln ve Song'u ilk 11'e almayı düşünmüyorum" cevabı verdi. Alman ekibinde sakatlığı süren kaleci Adler'in oynamasını dilediğini de belirten Kalli, "İyi bir kaleciye karşı kazanmak isteriz. Buraya bir gün önce geldiğimiz için yönetime teşekkür ediyorum. Leverkusen'in amatör takımına karşı bile oynasak işimizi ciddiye alırız. Futbol oynadığınız bir yere hoca olarak geldiğinizde iyi bağlantınız oluyor. Sakatlar çok olduğu için buraya geniş kadroyla geldik" diye konuştu.