Tekil Mesaj gösterimi

Alt 16.02.08, 17:53   #2403
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Barusso resmen Aslan

Galatasaray dün Barusso ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Roma'dan kiralanan Barusso'nun bonservisini alma önceliği de sarı-kırmızılı takıma verildi.

Barusso fırtınası

"Büyük bir kulüp olduğu için G.Saray'a geldim. Burada başarılı olacağım. Önümüzdeki F.Bahçe derbisini kazanacağız".

G.Saray'ın Roma'dan sezon sonuna dek kiraladığı Ahmed Barusso basına tanıtıldı. İmza töreninde 15 numaralı formayı giyen Ganalı, "Roma başkanı böyle bir teklif geldiğini söylediğinde oturup konuştuk. G.Saray'ın büyük bir kulüp olduğundan bahsettik. Bu da gelmemde etkili oldu. Takımın taktiksel anlayışı içinde kendime yer bulacağımı düşünüyorum. Gelmemde asıl etkili olan şey bu'' dedi.

FENER'E GÖZDAĞI
Gelmeden önce Nonda, Song ve Appiah'ın da aralarında bulunduğu birçok oyuncuyla konuştuğunu kaydeden Barusso, "Tüm görüşmelerinde G.Saray ile ilgili çok güzel şeyler anlatıldı" derken, yeni takımında başarılı olacağını vurguladı. Barusso, kupada oynayacakları F.Bahçe maçı için de "F.Bahçe derbilerinin G.Saray için önemini biliyorum. O maçta iyi oynayıp kazanacağız" ifadesini kullandı.