Tekil Mesaj gösterimi

Alt 12.02.08, 09:08   #56
mercury
O Artik Bizden

mercury - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 8
Tesekkür almis 3 -> 3 Konu

Al***305;nt***305;:
baLLgozLu´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Oiiy canım benim yaa nelerden korkuyomuş kızım senin kafayı aceylemi yıkadılar ne güzel söylüyposun korkuyorum müslüman insandan kimseye zarar gelmez bunu bil bi kere kimseye eziyet etmez sizin gibi kimsenin hakkında kötü konuşmaz ve senide ilgilendirmez Allah!ın iziniyle kalkacak başka yolu yok kardeşim sen tasa etme korkma o kadar yanında olan insanlardan kork yeter bi gün oluır anlarsın başörtüsü nedir diye sen sadece bi bez olarak görüyorsun ama bizim gibler yani ben benim canım olarak görüyorum ve benim canıma örtümee laf atanlarıda istemeyenlerinde canını yakarım akıllı konuş kardeşim.
Önce sen konuşmayı öğren bence kardeşim burdaki bi kaç bayan arkadaşa sevimli görüncem diye çizgiyi aşma.Eğer herkes istediğini yazmayacaksa sadece türbana destek verenler yazı yazabilecekse konu hakkında konun başına hahuer arkadaş derdi karşı olanlar fikir beyan etmesin diye.Türban yasağı kalktı kalcakacak bişey demiyo kimse alın hayrını görün bugünlerde olmasada ilerde mutlaka göreceksiniz zaten bu yasanın neler götürdüğünü. Yazılan paylasımlara karşı çıkacağına(alıntı yapacağına)fikirlerini yaz karşıda olsa okur ve saygı gösterirler merak etme karizmanda gitmez bölece aa ne akıllı derler nelerde üretebiliyor