Tekil Mesaj gösterimi

Alt 12.01.08, 17:02   #325
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

'Evlatları kurtarır'
Bordo-Mavililer'in efsane futbolcusu Hami Mandıralı'dan samimi açıklamalar: 'Zamanı geldiğinde Trabzon'un evlatlarına teknik direktörlük şansı vermesi gerekiyor. Burası benim için Milli Takım kadar kutsaldır.'
12.1.2008

Türk futboluna adını altın harflerle yazdıran isimlerin başında gelen ve Trabzonspor tarihinin en istikrarlı oyuncularından biri olmayı başaran U-17 Milli Takımımız***8217;ın Teknik Direktörü Hami Mandıralı, D Spor***8217;a önemli açıklamalar yaptı. İşte, Bordo-Mavili formayı 558 kez giyme başarısını gösteren Hami***8217;nin çarpıcı sözleri: ***8220;Ne yazık ki, şu anki kadroda belli bir düzen sağlamış durumda değil. Trabzonspor bir takım olamadı. Almanya***8217;ya geri dönen Marcelinho, şu an Bundesliga***8217;da harikalar yaratıyor. O yıldız bir futbolcuydu. Bence gönderilme kararı o zamanki teknik heyetin büyük bir yanlışıydı. Trabzon formasını giyen herkes, bunun hakkını vermelidir.***8221;

Sorumluluk alınmalı
***8220;Bizim yüreğimiz bu takım için atıyor. Zamanı geldiğinde bizlerin yani Trabzonspor***8217;da geçmişte top koşturan isimlere de burada teknik direktörlük şansı verilecektir. Bu olmalıdır. Belki ben takımın başına gelsem, şampiyonluk yaşayabiliriz. Tabii ki bunu kimse garanti edemez ama fırsat verilmeli. Yani Trabzon***8217;u evlatları kurtarır. En kısa zamanda Bordo-Mavili camiayı eski günlerine geri döndürmemiz gerekiyor. Bunun için herkesin taşın altına elini sokması gerekiyor. Sorumluluk almaktan kaçınılmamalı. Milli Takım benim için kutsaldır. Ancak Trabzon da benim için kutsal. Bu formayı giyerken hiçbir zaman şartları konuşmadık. Şimdi de şans verilirse, elimizden geleni yaparız.***8221;
Offline   Alıntı ile Cevapla