Tekil Mesaj gösterimi

Alt 28.12.07, 17:30   #1857
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

İz bırakırım

"G.Saray'a kulübede oturmaya değil oynamaya geldim Şampiyonluk yaşayıp Milli Takım'a yükselmek istiyorum".

G.Saray'ın ara transferdeki ilk bombası ****ücülü Emre Güngör, sarı-kırmızılı takıma iz bırakmak için geldiğini söyledi. Afrika Kupası'na gidecek Song'un boşluğunu doldurması için transfer edilen 24 yaşındaki oyuncu, "Song çok kaliteli bir defans oyuncusu. Yokluğunu aratmamaya çalışacağım. Ancak ben sadece Song dönene kadar
değil, uzun yıllar bu formayı giymek için geldim" dedi.

REKABETE HAZIRIM
Kulübe transferi olmayacağını dile getiren Emre, "Rekabeti severim. Çok çalışıp banko olmayı hedefliyorum. En büyük hayalim bu forma altında şampiyonluklar yaşayıp, A Milli Takım'da oynamak" ifadesini kullandı. Genç yıldız, G.Saray'a para için gelmediğini de vurgulayarak, "7 yıldır formasını giydiğim ****ücü'nde bana verilen maddi, manevi her söz yerine getirildi. G.Saray'a para için değil aile kararıyla geldim" diye konuştu.

****ÜCÜ'NE TEŞEKKÜR
****ücü camiasına da teşekkür eden Emre şunları söyledi: "Bugüne kadar sahip olduğum her şeyi ****ücü'ne borçluyum. Gitmek istemem tamamen benimle ailemin verdiği bir karar. Bakırköyspor'dan yüksek bonservis ücreti ödeyip alan ve bugünlere gelmemde büyük emeği olan başkanım Cemal Aydın'a, bana her zaman destek olan takım arkadaşım, kaptanım, hocam Hakan Kutlu'ya ve ****ücü camiasına teşekkür ediyorum."