Tekil Mesaj gösterimi

Alt 22.12.07, 15:40   #1802
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Bayern Münih'ten daha zor

BU turdan itibaren artık kim çıksa fark etmez çünkü her takım belli bir kalite ve kuvvette. Ancak ben "İnşallah Hamburg ve Bayer Leverkusen çıkmaz" diyordum. Bayern Münih'ten bile o kadar korkmuyordum. Bayer Leverkusen, FC Zürih'e hem de deplasmanda beş atmış bir takım. Üç tane Brezilyalısı var.

Enteresan bir takım, kesinlikle hafife alınacak bir takım değil. Benim gönlümde yatan takım Everton'du. Bana gore zor bir kura. Galatasaray'ın şu günkü durumu itibariyle çok keyifli bir kura olmadı.
BÜLENT TULUN

G.Saray'ın tur şansı % 51

ALMAN futbolu son yıllarda sürekli güç kaybediyor. Bu yüzden Bayer Leverkusen'i iyi bir kura olarak görüyorum. Ancak G.Saray da son zamanlarda iyi oynamıyor malesef, özellikle de Avrupa'da. Yine de bana göre tur atlama şansımız yüzde 51. G.Saray isterse, inanırsa Feldkamp'a rağmen bu turu geçebilir. Alman takımını Kalli çok iyi analiz edebilir ama kendi takımını analiz edemediğinden sorun yaşıyor. İkinci yarıda sistemini oturtur, taşları yerine koyarsa G.Saray, bu Leverkusen'i eler.
TANJU ÇOLAK

En iyisi Bayer Leverkusen

ÖNCEKİ yıllarda Avrupa'yı titreten sarıkırmızılılar, bu sezonun en büyük şoklarından birine imza atacaktı ki Bordeaux, Cimbom'a dur' dedi. Grup maçlarında futbol adına sınıfta kalan G.Saray, Everton, Atletico Madrid ve Villarreal arasından en iyi kurayı çekti. Leverkusen, 5 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde final oynadığı kadrodan epey uzak bir görüntüde. Takımın en büyük kozu Yunan golcü Gekas. Sarı-kırmızılılar, Gekas'ı durdurup İstanbul'da gol yemeden karşılaşmayı kazanırsa işi Almanya'ya bile bırakmaz.
ÇAĞDAŞ DOĞAN