Tekil Mesaj gösterimi

Alt 12.11.07, 17:43   #1153
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Maça bakın

"Futbolun dışında o kadar çok şey yazıldı ki bunlara hiç gerek yok. Ortada iyi bir futbol var. Bunun zevkini yaşamaya çalışın".

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, Gençlerbirliği karşısında alınan galibiyet sonrasında oldukça mutluydu. Kadro tercihleri, ligde ve UEFA'da kaybedilen puanlar nedeniyle tepki çeken Alman teknik adam, "Futbolun dışında o kadar çok şey yazıldı ki bunlara hiç gerek yoktu. Yediğimiz erken golle moralimiz biraz bozuldu ama ortada
oynanan iyi bir maç var. Bunun zevkini yaşamaya çalışın. Ben öyle yapıyorum" diyerek, yapılan eleştirilere yanıt verdi.

ALMANYA YOLCUSU
Alman
hoca, Hakan Şükür'ün takım içinde huzursuzluk çıkardığı iddialarıyla ilgili olarak da "Takımda böyle bir huzursuzluk fark etmedim. O da kadrodaydı. Hepsi kenetlendi ve moralleri yerindeydi" yorumunu yaptı. Nonda'nın forvetler arasında en önde olan isim olduğunu belirten Kalli, "Nonda ile birlikte Serkan da iyiydi. Serkan, ilk 11'de çıktığı ilk maçında süper bir oyun ortaya koydu. Böyle forvetlerim olduğu için çok mutluyum" dedi. Feldkamp, bugün Almanya'ya gidecek.