Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07.11.07, 17:55   #1032
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Çeker giderim!

Galatasaray'ın hocası, G.Antep maçından sonraki eleştiriler karşısında suskunluğunu bozdu. Feldkamp'ın, "Eleştirilerden bunaldım. Bu takım, yıldızlar topluluğu Fenerbahçe'nin 3 puan önünde lider. İstenmediğim ve beğenilmediğim yerde durmam, çeker giderim" dediği öğrenildi.

Rest çekti

"Kararlarıma saygı duysunlar, aksi halde çeker giderim. Beni ne kadar istediklerini unuttular!".

Sarı -kırmızılı takımın Alman çalıştırıcısı Feldkamp, özellikle G.Antep maçının ardından yapılan eleştirilere sert yanıt verdi. Beşiktaş derbisi öncesinde Hakan Şükür ve Lincoln'ü kadro dışı bırakarak tüm camianın tepkisini alan ancak maçın kazanılmasıyla verdiği bu karar tartışılmayan Alman hoca; Antep karşılaşmasının ardından, "Bu takımın teknik patronu benim. Kimin nerede oynayacağıma da ben karar veririm. Kararlarıma saygı duyulmayacak olunursa, düşünmeden çeker giderim" dedi.

Güvenmeleri şart
Kalli, G.Saray yönetiminin kendisini takımın başına getirmek için ne kadar uğraştığını bazı kesimlerin çabuk unuttuğunu ifade ederek şöyle devam etti: "F.Bahçe'nin 3, Beşiktaş'ın 4 puan önündeyiz. Başarısız olduğumu kimse söyleyemez. İlk 7 haftada 19 puan toplarken, son 4 maçta 6 puan kaybettik. Bu, dünyanın sonu değil. Ama bana güvenilmediğini hissedersem, kalmanın bir anlamı yok."