Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07.11.07, 17:52   #1031
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Canaydın'dan iddialara sert yanıt

"Hakemler bizi şampiyon yapacakmış. El insaf! Bu söylemler Türk futboluna zarar verir. Hakemlerin üzerinde baskı kurmak yanlış"

Hiç yakışmıyor

"Hakemler bizi şampiyon yapacakmış. El insaf! Bu söylemler Türk futboluna zarar verir. Hakemlerin üzerinde baskı kurmak yanlış".

Sarı -kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın, "Hakemler Galatasaray'ı şampiyon yapacak" iddialarına sert yanıt verdi. Canaydın, "Bu söylemler hiç yakışmıyor. El insaf! Bu iddia kesinlikle Türk futboluna zarar verir" dedi. Başkan Canaydın, Avrupa'da çok maçlar izlediğini ve oradaki hakemlerin de hata yaptığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Hakemlerimizin üzerilerine gidilmemesi gerek. Baskı kurmak gerçekten çok yanlış."

Özür de diledim
2003-04 sezonunda oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçından sonra "Ali Aydın artık düdüğünü asmalıdır" açıklamasını yapan Özhan Canaydın bu sözden dolayı hâlâ pişman olduğunu söyledi. Sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Kendime 'Bunu nasıl söyledim' diye öz eleştiri yaptım. Daha sonra Aydın'dan özür diledim. Hakemliği bu yüzden bırakmadığını öğrendim" ifadelerini kullandı.