Tekil Mesaj gösterimi

Alt 04.11.07, 11:15   #999
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Camargo'yu izlemeye gidiyoruz

Bu sezon kadrosunu büyük ölçüde yenileyen G.Sarayımız, transfere doymuyor... Hakan Şükür***8217;ün sezon sonunda futbolu bırakma ihtimalinin yüksek oluşu, Ümit Karan***8217;ın formsuzluğu sarı kırmızılıları yeni bir golcü arayışına iterken, yönetim Belçika***8217;nın Standard Liege takımında forma giyen Brezilyalı santrfor Igor De Camargo için düğmeye bastı.

Hürriyet Gazetesi'nin 4 Kasım tarihli haberine göre, G.Saray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin***8217;in önümüzdeki hafta Belçika***8217;ya gidip 23 yaşındaki Camargo***8217;yu bir kez daha izleyeceği öğrenildi. 28 Ekim***8217;de oynanan Standard Liege-Mechelen maçını izleyen menajer Doğan Ercan, sarı kırmızılı yöneticilere De Camargo***8217;dan övgüyle söz etti. Ercan***8217;ın, "Hava toplarında çok etkili. Süratli ve kuvvetli" diyerek olumlu rapor vermesinin ardından Adnan Sezgin***8217;in önümüzdeki hafta oynanacak Standart Liege-Lokeren maçını izleyeceği kaydedildi.

Standard Liege***8217;de 10 numaralı formayı giyen Igor De Camargo***8217;nun menajerler aracılığıyla G.Saray***8217;da oynamak istediği yolunda haber yolladığı belirtildi. Sambacının, "G.Saray büyük bir takım. Belçika***8217;da herkes G.Saray***8217;ı biliyor. Cassio Lincoln***8217;ün G.Saray formasını giydiğini biliyorum. Kendisi ile Brezilya***8217;da bir dostluk maçında forma giymiştik. Onunla aynı takımda olmak bana gurur verir. Koşullar uyarsa G.Saray***8217;a gelirim" dediği öğrenildi.

Adnan Sezgin***8217;in de olumlu görüş belirtmesi halinde Igor De Camargo konusunda Kalli***8217;nin de onayı alındıktan sonra transfer görüşmelerinin başlatılacağı ifade edildi. Camargo***8217;nun Standard Liege Kulübü ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunduğu ancak Brezilyalının G.Saray***8217;a gelmeye sıcak baktığı için transfer maliyetinin yüksek olmayacağı sızan haberler arasında...