Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.10.07, 18:44   #708
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

"Çok kolay bir grup değil"

Lincoln, Galatasaray'ın UEFA'daki şansı konusunda ise şunları söyledi: "Bizim grubumuz çok kolay bir grup değil. Çünkü herkes elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Özellikle Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bilip, ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Biz de Galatasarayız ve yapabildiğimizin en iyisini yapmak için uğraşacağız. Şu ana kadar atladığımız iki turu unutup, önümüze bakmalıyız, adım adım ilerlemeliyiz. Aynı takımın oyuncuları bir kaç sene beraber oynadığı zaman verim artar, biz yalnızca üç aydır beraberiz, buna karşın iyi işler çıkardık ve bu şekilde devam etmek istiyoruz.
"Daha önce bu kadar sertliğe maruz kalmıyordum"
Türkiye Ligi'nin vasat bir lig olduğuna katılmıyorum. Bu ligin tarihine baktığımız zaman buradan da önemli oyuncular gelip geçti. Ben Bundesliga'dan buraya geldiğimde beni şaşırtan bir şey olmadı. Kararımı uzun süren görüşmelerin ardından verdim.
Daha önceki oynadığım liglerde bu kadar sertliğe maruz kalmıyordum, çünkü o liglerde birebir markaja maruz kalmıyordum. Galatasaray için ne ifade ettiğimi biliyorum, diğer takımlarda bunu biliyor ve markajda kalmama şaşırmıyorum. Şu ana kadar maçlarımızı yöneten tüm hakemlere teşekkür ediyorum, ancak onlara da şunu söylemek istiyorum, şu ana kadarki gibi iyi yönettikleri maçları bundan sonra da iyi yönetirlerse bir sorun olacağını düşünmüyorum."