Tekil Mesaj gösterimi

Alt 18.10.07, 18:39   #705
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Futbolu G.Saray'da bırakmak istiyorum"

Brezilyalı yıldız oyuncumuz Lincoln Türkiye geldiğinden bu yana yaptığı ilk basın toplantısında birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu

Galatasaray'ın Brezilyalı oyuncusu Lincoln, Sportif A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ve takım menajeri Mustafa Turgun basının karşısında açıklamalar yaptı. Lincoln'ün kendi isteğiyle bu toplantıyı yaptığı belirtildi...

"İyiki almışız seni Lincoln!"
Söze ilk önce Adnan Sezgin başladı. Adnan Sezgin, Norveç maçında Milli Takım'ın alnının akıyla karşılaşmadan çıkacağına inandığını söylerek sözlerine başladı. Sezgin sözlerini şöyle sürdürdü: "Ankaraspor maçı bizim için çok önemli, seyircimizi özlemiştik bu seyircisiz oynayacağımız son müsabaka olacak. Seyircimizin önüne ligin en tepesinde çıkmak istiyoruz. Tüm hazırlıklarımız bu maçı kazanmaya yönelik. Sakat oyuncularla ilgili ise son durum şöyle; Ayhan iki hafta aradan sonra salonda çalışmaya başlayacak, Okan'da yavaş yavaş çalışmalara başlayacak, Sabri bir aksiklik olmazsa gelecek haftadan itibaren takımla çalışmalara başlayacak. Hasan Şaş'ta korktuğumuz başımıza gelmedi, yarın durumuna bakılacak ağrıları olmazsa takıma katılacak.
Bordeaux'ya 24 Ekim'de özel uçakla gideceğiz, maçın ardından da aynı gece özel uçakla döneceğiz. Lincoln, her ne kadar duygularını paylaşamamış olsa bile, geldiği günden beri beklentilerimizin çok üzerinde olmak üzere, çok pozitif bir enerji yaymaya başladı, takım arkadaşları ve bizler kendisini çok seviyoruz. Diğer aramıza katılan arkadaşlar gibi, bir iki ufak olay dışında bugüne kadar gösterdiği profesyonellik, arkadaşlık ve kulübümüzde sanki yıllardır oynuyormuşcasına gibi davranışlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. (Lincoln'e dönerek) İyiki almışız seni. Bu arada Adnan Polat'a da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Ankaraspor'daki kiralık oyuncularımızın hepsi bize karşı oynayabilir. Bize karşı oynayamazlar tarzında bir sözleşme bana çok doğru gelmiyor."
"Bu kadar kısa sürede uyum göstereceğimi düşünmüyordum"
Sözlerine öncelikle bu basın toplantısını neden düzenlediğini açıklayarak başlayan Lincoln şunları söyledi: "Dört aydır burdayım ve yaşadığım şeyleri sizlerle paylaşmak istedim. Sizler için yeni bir transferin hiç konuşmaması zor olmuştur, bugüne kadar bana karşı göstermiş olduğunuz sabır için teşekkür ederim. Gerek ligin zorluğu gerekse konuşmak için doğru zaman olduğunu düşünmemem buna neden oldu.
Türkiye'ye gelir gelmez bu kadar kısa sürede uyum göstereceğimi sanmıyordum. Çok kısa bir sürede kendimi evimde hissettim. Yalnız bu adaptasyonda burda bir çok insanın büyük katkısı oldu. Geldiğim günden itibaren herkes bana yardımcı oldu. Sahada bakım yapan insandan, başkana kadar herkes beni sevdiğini hissettirdi. Bunun için en ufak kademesinden, başkanına kadar herkese binlerce defa teşekkür ediyorum.