Tekil Mesaj gösterimi

Alt 12.10.07, 16:24   #635
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

"Beni takımla yalnız bırakın"

Kalli, "Takımın soyunma odasına başkan ve yardımcısı da dahil hiçbir yönetici giremez." diye kural getirdi
Fatih Gökşen***8217;in sahalara giriş yetkisinin alınmasında oklar genç idarecinin yıldızının barışmadığı Galatasaray Futbol Şubesi***8217;ne çevrilirken, olayın perde arkasında yatan gerçeğin çok farklı olduğu ortaya çıktı. Bu sezon sadece Fatih Gökşen***8217;in değil, G.Saray Başkanı Özhan Canaydın ve başkan yardımcısı Adnan Polat***8217;ın da kırmızı akreditasyon kartı (yani her yere girebilme) yetkisinin bulunmadığı ortaya çıktı.
Bu kararın arkasında ise teknik direktör Karl Heinz Feldkamp var. Alman teknik adam sezon başında Polat ve idarecilerle yaptığı toplantıda, "Beni kesinlikle takımla yalnız bırakmanızı istiyorum. Kampta, antrenmanda ve soyunma odasında futbolcularımla baş başa kalmalıyım.
Başarı ancak böyle gelir, futbolcularım dışında kafa karıştıracak kimseyi Florya***8217;da istemiyorum" diyerek tavrını ortaya koydu.
Florya kuralları
Bu sözler üzerine 2 hafta önce Hakan Şükür ve Lincoln***8217;ün de cezalandırılmasına yol açan Florya Kuralları arasına "G.Saray Futbol Takımı soyunma odasına başkan ve yardımcısı da dahil hiçbir yönetici giremez. (Haldun Üstünel hariç) G.Saray Takım otobüsünde yönetim kurulu üyesi ve misafirler bulunamaz" da eklendi. Futbol Federasyonu da kırmızı akreditasyon kartı kontenjanı 7***8217;ye düşürülünce G.Saray Futbol Şubesi Başkanı Adnan Polat, bu yetkiyi yönetimde yalnızca futbol şubesine bakan, oyuncularla hep bir arada olan Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin ile birlikte Pazarlama A.Ş***8217;de görevli olan stat işlerinde başrolü oynayan idareciler için kullandı.
Listede Fatih Gökşen de futbol şubesinde aktif rol almadığı için yer almadı. Adnan Polat ve başkan Özhan Canaydın da Kalli ile aldıkları karara bağlı kalmak adına kendileri için çıkartılan kırmızı akreditasyon kartını iade etti.
G.Saray***8217;da yalnızca Fatih Gökşen***8217;in değil, bu yıl başkan Özhan Canaydın ve Adnan Polat***8217;ın da soyunma odası ve koridorlara girme yetkisi bulunmuyor.