Tekil Mesaj gösterimi
 ''G.Saray'ın emrindeyiz''
Alt 04.10.07, 17:31   #454
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart ''G.Saray'ın emrindeyiz''

''G.Saray'ın emrindeyiz''

Galatasaraylı işadamı Ünal Aysal, ihtiyaç duyulduğunda sarı-kırmızılı kulübe destek sağlamak istediğini belirterek, ''Zamanımız, ileriye dönük hedeflerimiz, Galatasaray'ın emrine amadedir'' dedi.

Aysal, Radyospor'a verdiği röportajda, Galatasaray'da mesaisini 24 saat kullananlar bulunduğunu ve en büyük yükün de onların sırtında olduğunu ifade ederek, ''Ama onun arkasında bir ikinci Galatasaray var. Yani bizlerin, oturduğumuz, onları izlediğimiz ve gerektiğinde devreye girmek görevini yüklendiğimiz bir Galatasaray sistemi var. Bu sistemdeki yerimizi bir şekilde korumak istiyoruz. Bu sistemi, ön plana çıkıp başkalarının daha iyi yaptığı yere talip olmak değil, onların ihtiyacı olduğu desteği sağlayacak bir faydayı ortaya getirmek olarak görüyorum'' diye konuştu.
Herkesin, yapabildiğinin en iyisini yapması gerektiğini dile getiren Ünal Aysal, şöyle devam etti: ''Ben, ön plandaki yöneticinin tecrübesine sahip değilim. Daha tecrübeli birinin yerine, daha alt tecrübeli birinin o göreve talip olmasının yararına da inanmıyorum, ama benim görevimi de onların yapamayacağını çok iyi biliyorum. Onun için, bizim geride olayı izleyerek, kollayarak, gerektiğinde devreye girebilme kabiliyetimizi hazır tutmamız gerekiyor. Ben olayı böyle görüyorum. Kurumsal yönetim tecrübesi bakımından çok deneyimliyim, her türlü büyük kulübü yönetebilecek tecrübe ve imkana sahibim, ama spor yönetimi, çok detaya inen bir yönetim. Yani halkla temas, birebir gündelik meseleler, futbolcular, futbol yöneticileri... Bu ayrı bir dünya. Bu işte ben daha çok, bu dünyanın dışında kalıp, kurumsal işlerin içinde bulunmayı tercih eden bir insanım. Yani gündelik yönetim sistemi içindeki genç kardeşlerimiz, benden daha iyisini yapar.''
İKİNCİ GALATASARAY
Ünal Aysal, ''İkinci Galatasaray'' derken, geri planda hazır kuvvet bekleyen ekipten söz ettiğini vurgulayarak, ''Yani Galatasaray'ın bir gün böyle bir tecrübeye, dengeye ihtiyacı olduğu zaman, bundan çekinecek değiliz. Zamanımız, gayet tabii ileriye dönük hedeflerimiz, Galatasaray'ın emrine amadedir'' dedi.
Aysal, ''Birinci adam olarak mı, ikinci adam olarak mı?'' sorusuna ise ''Pozisyon önemli değil, hizmet önemli. O hizmeti verebileceğimiz pozisyonda olmamız gerekir. Eğer hizmeti verebilecek adam ikinci isimse, ikinci isim olmak isterim, ama yetkileri olmayan bir isim istemem'' yanıtını verdi.