Tekil Mesaj gösterimi
 34 maçtan birisi
Alt 27.09.07, 19:12   #350
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart 34 maçtan birisi

34 maçtan birisi

Adı derbi olsa da oynayacağımız diğer maçların önemli olanlarından bir tanesi Ne Ertuğrul hocanın ne de benim oyun anlayışımda bir değişiklik olmayacaktır.

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Beşiktaş maçını gözlerinde büyütmediklerini söyledi. Bu sezon oynayacakları tüm maçları "önemli'' olarak gördüklerini ifade eden Kalli, "Her ne kadar adı derbi de olsa Beşiktaş karşılaşması, bizim için oynayacağımız 34 maçın önemli olanlardan bir tanesi. Ama 34 maçın 34'ü
de önemli"
diye konuştu.

RAHAT OYNARIZ
Bir basın mensubunun, "Beşiktaş'a göre daha rahatsınız'' demesi üzerine Feldkamp, "Bu bizim için de çok güzel bir maç olacak. Ancak rahat oynayacağımız veya bizim için Beşiktaş'tan daha rahat bakacağımız bir maç olmayacak'' dedi. Beşiktaş'ta oyun anlayışı olarak büyük değişiklikler olacağını sanmadığını belirten Kalli şöyle devam etti:

SAĞLAM İYİ HOCA
"Ertuğrul hocayı hem futbolculuk, hem antrenörlük döneminden iyi tanıyorum. Kendisi değer verdiğim, çok iyi olarak nitelendirdiğim hocalardan biri. O yüzden hafta sonunda ne onun anlayışında, ne de benimkinde bir değişiklik olacağını tahmin etmiyorum." Alman hoca, ayrıca Beşiktaşlı oyuncuları, "Hepsi dikkat edilmesi gereken isimler" diye değerlendirdi.