Tekil Mesaj gösterimi
 Benimkisi aşk
Alt 11.09.07, 17:36   #2
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Benimkisi aşk

Benimkisi aşk

G.Saray'ın golcü oyuncusu Hakan Şükür, ulaşılması güç rekorlarını G.Saray sevgisine bağladı.

Benimkisi aşk

G.Saray'ın hiçbir maçını kaçırmam. G.Saray sevgisi içime işlemiş, hastalık gibi Eleştirilere fazla rağbet etmeyip, işime bakıyorum Bu rekorlar onun tecellisi Bu sene kadro çok değişti ancak iyi başlangıç yaptık, kupaların hepsine talibiz.

G.Saray'ın golcü oyuncusu Hakan Şükür, ulaşılması güç rekorlarını G.Saray sevgisine bağladı. G.Saray TV'de 8. gün programına katılan yıldız, "Futbol bir takım oyunu, ben bugünlere gelene kadar hiç rekoru düşünerek hareket etmedim. İçimdeki G.Saray sevgisi, çalışma hırsım beni bugünlere getirdi" derken, "G.Saray amblemli hiçbir maçı kaçırmam. Maçları görünce heyecanlanıyorum. G.Saray sevgisi içime işlemiş, hastalık gibi bir şey" ifadelerini kullandı.

KAFAYA TAKMIYOR

Hakan kendisine yapılan eleştiriler içinse şunları söyledi: "Her insan gibi bizim de hatalarımız oluyor. Ama bir şeyler söylerken niye söylediğinizi, kime söylediğinizi bilmek lazım. Reyting için mi, herkesin ak dediğine kara demek için mi? Artık fazla rağbet etmiyorum. Ben inançlı bir insanım, işinizin hakkını vermiyorsanız her şeyden önce Allah'ın gücüne gider. Bu rekorlar da onun tecellisi. Ben işimi yapıyorum."

TRANSFERLER İYİ

Milli futbolcu, sezona iyi başladıklarını da belirterek, "Bu yıl kadromuz büyük değişime uğradı. Çok önemli arkadaşlarımız gitti, başta Lincoln olmak üzere nokta yerlere olumlu transferler yaptık. Bir takım için bu kolay değil. Şu ana kadar iyi bir uyum yakaladık. Maçların kazanılması bize güven verdi. Aşı tuttuğu zaman daha iyi olacak. Amacımız belli, kupaların hepsine adayız ve almak istiyoruz" dedi