A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin!!! (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1244)

cimcime68 23.09.07 00:48

Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin!!!

Arkadaşlar bugün sizden bir sey isteyecegim...

Sakin kimseye ''Seni seviyorum''demeyin.
Lütfen!..
Kullanmayin artik bu sözü...
Baska bir sey deyin birbirinize onun yerine.
Duygulariniza daha denk düsen bir sey...
Benim aklima gelmiyor ama siz bulursunuz.
Ne de olsa sizin duygulariniz...
Hayir, içini dolduracaksaniz ''Seni seviyorum''un, bir diyecegim yok.
Ama umudum da yok.

''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz degildir, laf olsun diye söylenen...

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde hakkini vereceksiniz. Bir kere onu gerçekten seviyor olmaniz lazim.
Yani öyle dokununca geçiverecek arzularla falan karistirmayacaksiniz.
Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o biri en az tuttugunuz takim kadar önemli olacak hayatinizda.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, bir saat eksik uyumayi göze alabileceksiniz onu daha çok görmek ugruna.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, elini tutmak da önemli olacak baska seyler kadar.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ''Sevgilimsin'' de demis oldugunuzu bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onu özleyecek, düsünecek, merak edeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, onun gözü telefonda (evet, cep telefonu çiktigindan beri kulak degil gözler telefonda) aramanizi bekledigini unutmayacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona sürprizler yapmayi, ufak hediyeler almayi ihmal etmeyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ona siirler okuyacak hatta kabiliyetiniz varsa, yazacaksiniz da.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, sarkidaki gibi, ellerinizde çiçeklerle kapisinda bekleyeceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, belki ömrünüzün sonuna kadar degil ama hiç olmazsa yarin, öbür gün de seveceginizden emin olacaksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, ayni zamanda ''Free takilalim'' da diyemeyeceginizi bileceksiniz.

Birine ''Seni seviyorum'' dediginizde, o asktan söz ederken siz ''Ben almayayim, alana da mani olmayayim'' demeyeceksiniz.

Nasil?
Çok mu zor?
Fazla mi zahmetli?
Insanin birini sevip sevmedigi tam da böyle belli oluyormu arkadaslar?.
Sevmeyince ''is'' gibi geliyor bütün bu saydiklarim.
O zaman ''Seni seviyorum'' demeyeceksiniz.
Bu kadar basit.
Bir gün farkinda olmadan bütün bunlari yapiyor oldugunuzu görünceye kadar.
Simdi ''Ne var bunda?
Keske herkes birbirine bolca 'Seni seviyorum' dese' diye düsünenler olacaktir.
Iyi.
O zaman birbirini gerçekten sevenler yeni bir söz bulsunlar söyleyecek.
''Seni seviyorum'' orta mali olsun.
Zaten oldu olacagi kadar...........

nicolas_anelka 23.09.07 00:49

ok ...:D

ayben 23.09.07 00:51

hm :)) Okumustum bunu bi yerde ama nerde , yazi guzel ama thx

cimcime68 23.09.07 00:53

Al***305;nt***305;:

ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 16749)
hm :)) Okumustum bunu bi yerde ama nerde , yazi guzel ama thx

hahaha nerdne okuycan be aaaa :):D saka saka ciden guzel anlamli sakiz olmus miletin azian..

nico senden beklem zati tas kalpliii:):D

KaCaMaK 23.09.07 00:55

seni seviyorum anlamını artık yitirdi artık herkes sakız yaptı değerini bilen çok az insan var

betulkevser 23.09.07 01:05

sevmek zor zanaat ama seni seviyorum demek dile kolay gönüle bile inmeden daha bitiyor baskasına deniyor herkes farklı anlam yüklüyor napalım sonrada ortalık bi seni seviyorum kirliliğidir alıp basını gidiyor yerinde bi paylasım sağolasın .......

y|a|L|n|i|z|kurt 23.09.07 01:08

aşk yasaklandı artık halka açık yerlerde el tutmak yol açıyor diye hesapsız susmalara,kaldırdık tüm tutuşmaları.yasak kelime oyunu yapmak.yalan söylemek mecburi ve serbest.artık yağmur sonraları toprak kokmak yok.kimse ölmesin diye kimsenin ardından,her sevdalı verdiği sözü geri alacak.ne deniyorsa onu atacak kalp... Demis Sair :)

maxinale_06 23.09.07 10:41

:D tmm ya demeyiz "seni seviyorum "diye zaten demiyorumda:D

karakule38 23.09.07 11:36

seni sefiom desek :D

rayiha 23.09.07 12:11

demekki ben yerinde ve zamanında kullanmışım ve doğru kişiye "Seni Seviyorum" u demişim :rolleyes: :D

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:31 .