A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Televizyon Dünyasi - Diziler (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Pusat [Dizi] (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=54)

karakule38 31.10.07 20:50

En azından dövüş sahnelerini biraz daha gerçekçi yapsalar ii olurdu... pusatı izlerken aklıma karamurat gelio :) 20 kişi saldırıyo bunları yere seriyo :D bi de vuruş teknikleri tabi .. yumruk attığında yumruğun değmediği resmen belli oluo.. tmm biz gerçekten vuruo sanmıozda en azından biraz gerçekçi olsa güzel olurr..:D şahsen fazla beğenmedim diziyi :)

nicolas_anelka 19.11.07 22:22

dizi resmen berbat yahu..her bölüm dahada sacmalamaya basliyolar,artik sade baslarini izliyorum yetiyo..

hediye berbat rol yapiyo...pusat bile,ki okadar iyi bi oyuncu,siritmaya basliyo artik,hic gercekci degil ...arif,kontun erkek kardesi ve kiz kardesi amatör oyuncu gibi...

konusuda iyice sacma oldu

tam bi hayal kirikligi..haluk piyese ve osman sinava yakismayan bi dizi

eSen52 20.11.07 15:15

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 34000)
dizi resmen berbat yahu..her bölüm dahada sacmalamaya basliyolar,artik sade baslarini izliyorum yetiyo..

hediye berbat rol yapiyo...pusat bile,ki okadar iyi bi oyuncu,siritmaya basliyo artik,hic gercekci degil ...arif,kontun erkek kardesi ve kiz kardesi amatör oyuncu gibi...

konusuda iyice sacma oldu

tam bi hayal kirikligi..haluk piyese ve osman sinava yakismayan bi dizi

Hakli.. :rolleyes:
Ben bile daha güzel oynarim :D ama yinede bakiyorum, haluk piyes icin :D

FURYANGEL 15.12.07 11:19

dun aksam oynayan son bolumu diye duymustum

acaba dogrumu

bi daha yayinlanmiycakmis 13 bolumluk bi dizi

nicolas_anelka 15.12.07 15:09

Dizini yayınlandığı cuma günleri tüm günde ilk üç ve ikinci sıraya girmesine rağmen final yapması kafaları karıştırdı. İşte usta yönetmen Osman Sınav'ın açıklaması!!!

Dizini yayınlandığı cuma günleri tüm günde ilk üç ve ikinci sıraya girmesine rağmen final yapması kafaları karıştırdı. Yapımcı Osman Sınav dizinin yayından kaldırılması ile ilgili olarak, "Pusat'ı kalite olarak kendini aşamadığını düşündüğümüz için bitirdik." dedi.

Sınav 26 Nisan 2005'te de benzer bir gerekçe ile Kanal D'de yayınlanan 'Kapıları Açmak'ı yayından çekmişti.

İlk ona girmenin bile başarı sayıldığı reyting sıralamasında Osman Sınav'ın bu tutumu sektörde kaliteli projelerin artacağı yorumlarının yapılmasına neden oldu. 13. bölümde ekrana veda eden Pusat'ta Sivas'tan çıkıp şampiyonluklara uzanacak bir boksörün hayatı anlatılıyordu.

Dizide Abdulkadir Ceylan Ede'nin yönettiği dizide, Haluk Piyes (Pusat), Yasemin Balık (Hediye) ve Esin Civangil (Nergis) rol alıyordu.

Dizinin kötü bir dizi oldugunu görüp yayindan kaldirmalarida bir basari ;)

Neyse kurtulduk diyelim

GüLce 15.12.07 16:00

Ilk ciktiginda iyiye gider diyordum ama sonra izlemedim daha

hic hosuma gitmedi..cok amatörce geldi bana

iyi olmus kaldirilmasi :))

ELisRa54 15.12.07 17:56

onlar Pusati filan kapatcaklarina Fedai gibi sacma dizilerinde FInalini getirsinler ya ...

GüLce 15.12.07 17:59

evet ondada haklisin

ne cok sacma diziler var baslamadan kapatmasi gerekilen :)

ama yeterki tvde bisiler ciksin hani =)..

iyi dizi diyebilcemiz bi iki tane gerisi tamamen bos

ELisRa54 15.12.07 18:22

Kopuyorum onlari görunce .. neymis yasanmis hikayesimis .. amann cok duygulandim:D

valeron_007 29.06.08 14:30

yha pusatıda kaldırdılar yha helal olsun artık başka bişi demiorum doru dürüst dizileri hep kaldırıolar

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:34 .