A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Futbol (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=30)
-   -   ***Galatasaray*** (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=405)

KrAl_DaHi 02.09.07 13:13

***Galatasaray***

Galatasarayla ilgili tüm haberler buraya

KrAl_DaHi 02.09.07 13:22

Maça Doğru: Vestel Manisaspor - Galatasaray

Turkcell Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray, Vestel Manisaspor***8217;a konuk oluyor. 2 Eylül Pazar günü, saat 21.00'da Manisa 19 Mayıs Stadı'nda yapılacak maç öncesi iki takım hakkındaki son bilgiler, sakat ve cezalı raporu, hava durumu ve istatistikler...

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig - 4. hafta
Stat: Manisa 19 Mayıs Stadı
Tarih: 2 Eylül Pazar / 21.00
Hakem: Mustafa Kamil Abitoğlu, Bahattin Duran, Arkın Akgöl, 4. Hakem Halis Özkahya
Sakatlar:Zelanka (Vestel Manisaspor),
Hava Durumu: Maç günü Manisa***8217;da hava parçalı bulutlu. Sıcaklık en yüksek 37, en düşük 23 derece.
Canlı Yayın
TV: Lig TV
İnternet: www.galatasaray.org

Bilet: Kale arkası 50, açık tribün 55 ve kapalı tribün 60 YTL'den satışa sunuldu. Galatasaray taraftarlarına Gediz yönündeki kale arkası tribünleri ayrıldı.

Galatasaray

Turkcell Süper Lig'in lideri Galatasaray, Manisa***8217;da ikinci deplasman maçına çıkacak.
Galatasaray, Süper Lig***8217;in 2. haftasında Bursaspor***8217;u deplasmanda 1-0 mağlup etmişti.

Bu sezon Turkcell Süper Lig***8217;de oynadığı 3 maçı da kazanan takımımız, bu maçlarda 6 gol atarken, kalesinde gol görmedi.

Vestel Manisaspor ile daha önce 2005-2006 sezonunda İzmir Atatürk Stadı***8217;nda oynanan karşılaşmayı 4-0 kazanan takımımız, geçtiğimiz sezon ise 19 Mayıs Stadı***8217;ndan 2-2 beraberlikle ayrılmıştı.

Galatasaray ile Vestel Manisaspor daha önce 4 kez karşılaştı. Takımımız bu maçların 3 tanesinden galip ayrılırken, bir maç berabere sonuçlandı.

Son 5 Maç
30.08.2007 Galatasaray 2-1 NK Slaven Belupo (UEFA Kupası)
26.08.2007 Galatasaray 1-0 Ankaragücü (Turkcell Süper Lig)
19.08.2007 Bursaspor 0-1 Galatasaray (Turkcell Süper Lig)
16.08.2007 NK Slaven Belupo 1-2 Galatasaray (UEFA Kupası)
12.08.2007 Galatasaray 4-0 Çaykur Rizespor (Turkcell Süper Lig)

Vestel Manisaspor

2000 yılında Vestel***8217;in desteğini alan kulüp, 7 yıldır Vestel***8217;in sponsorluğunda mücadele ediyor. 2004-2005 sezonunda Süper Lig***8217;e yükselen Vestel Manisaspor, Süper Lig***8217;deki üçüncü sezonunu oynuyor.

Vestel Manisaspor***8217;da, geçtiğimiz sezon ortasında Ersun Yanal***8217;ın görevi bırakmasıyla teknik direktörlük koltuğuna Giray Bulak oturdu.

Dış transferde Slovakya***8217;nın Ruzomberok takımında forma giyen 29 yaşındaki Çek oyuncu Josef Dvornik***8217;i renklerine bağlayan Vestel Manisaspor, ayrıca Konyaspor***8217;dan Burak Özsaraç, Adana Demirspor***8217;dan Kenan Aslanoğlu***8217;nu renklerine kattı.

Vestel Manisaspor, Turkcell Süper Lig***8217;in ilk üç haftasında 1 galibiyet, 2 mağlubiyet aldı.

Son 5 Maç
19.08.2007 Denizlispor 3-2 Vestel Manisaspor (Turkcell Süper Lig)
11.08.2007 Vestel Manisaspor 2-1 Ankaraspor (Turkcell Süper Lig)
03.08.2007 Vestel Manisaspor 3-1 Altay (Hazırlık Maçı)
31.07.2007 Kayserispor 3-1 Vestel Manisaspor (Turkcell Süper Lig)

Vestel Manisaspor

Kaleciler
Bülent Ataman
Egemen Gençalp
Ufuk Ceylan

Defans
Ersan Gülüm
Hakan Balta
Oumar Kalabane
Josef Dvornik
Stephane Borbiconi
Sinan Özkan
Ümit Bozkurt
Yunus Ceylan
Şener Aşkaroğlu

Orta saha
Lukas Zelenka
Oğuz Sabankay
Okan Koç
Güven Varol
Selçuk İnan
Sezer Öztürk
Uğur İnceman
Yiğit Gökoğlan

Forvet
Filip Holosko
Mehmet Akif Kengel
Metin Akan
Nizamettin Çalışkan
Rafael Marques

KrAl_DaHi 03.09.07 07:24

Hakan Şükür Türkiye Lig Tarihinin En Çok Gol Atan Futbolcusu

Turkcell Süper Lig 2007-2008 sezonunun ilk haftasında Çaykur Rizespor filelerini iki kez havalandıran ve lig kariyerinde 240 gole ulaşarak Tanju Çolak***8217;ın bu alandaki rekorunu yakalayan Kaptan Hakan Şükür, sezonunun 4. haftasında Vestel Manisaspor karşısında ağları bir kez daha havalandırarak, 241 golle bu rekorun tek başına sahibi oldu.

Türkiye Ligi kariyerinde Sakaryaspor, Bursaspor ve Galatasaray forması altında toplamda 241 gole ulaşan Hakan Şükür, Tanju Çolak ile paylaştığı rekoru artık tek başına elinde bulunduruyor.

Sezon Takımı Maç Gol
1988-89 Sakaryaspor 11 5
1989-90 Sakaryaspor 27 5
1990-91 Bursaspor 27 4
1991-92 Bursaspor 27 7
1992-93 Galatasaray 30 19
1993-94 Galatasaray 27 16
1994-95 Galatasaray 33 19
1995-96 Galatasaray 25 16
1996-97 Galatasaray 32 38
1997-98 Galatasaray 34 32
1998-99 Galatasaray 33 19
1999-00 Galatasaray 32 14
2003-04 Galatasaray 29 12
2004-05 Galatasaray 33 18
2005-06 Galatasaray 31 10
2006-07 Galatasaray 26 4
2007-08 Galatasaray 4 3

KrAl_DaHi 03.09.07 07:25

4. HAFTA | Vestel Manisaspor: 2 - Galatasaray: 2

Turkcell Süper Lig'in 4. haftasında deplasmanda Vestel Manisaspor ile karşılaşan Galatasaray, sahadan 2-2'lik beraberlikle ayrılarak liderliğini sürdürdü. Maçın 67. dakikasında Galatasaray'ın 2. golünü kaydeden Hakan Şükür, 241. sayısına ulaşarak Türkiye Ligleri'nin en golcü futbolcusu ünvanına sahip oldu. Maçın tüm detayları haberin devamında...

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig | 4. Hafta
Stat: Manisa 19 Mayıs
Tarih: 2 Eylül Pazar 21.00
Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu, Bahattin Duran, Arkın Akgöl | 4. Hakem: Halis Özkahya
Sakatlar: Zelanka (Vestel Manisaspor)
Hava Durumu: Manisa***8217;da hava parçalı bulutlu. Sıcaklık en yüksek 37, en düşük 23 derece.

Canlı Yayın
TV: Lig TV
İnternet: www.galatasaray.org

Kadrolar

Vestel Manisaspor
Ufuk, Divornik, Ümit Bozkurt, Borbiconi, Kalabane, Hakan, Şener, Selçuk, Uğur İnceman, Okan Koç, Holosko

Yedekler
Bülent, Egemen, Yiğit, Zafer, Güven, Nizamettin, Metin

Galatasaray
Aykut, Sabri, Song, Servet, Volkan Yaman, Linderoth, Ayhan, Lincoln, Arda, Hakan Şükür, Ümit Karan

Yedekler
Orkun, Carrusca, Nonda, Uğur Uçar, Ismael Bouzid, Ferhat, Barış Özbek

Sarı kart: Uğur Uçar, Linderoth, Barış Özbek (Galatasaray); Ümit Bokurt, Selçuk İnan (Vestel Manisaspor)
Kırmızı kart: Selçuk İnan (Vestel Manisaspor)

Goller
6' Holosko (1-0)
31' Ümit Karan (Pen.) (1-1)
67' Hakan Şükür (1-2)
75' Selçuk İnan (2-2)

KrAl_DaHi 03.09.07 16:56

Hakan Balta***8217;nın Forma Numarası: 22

Galatasaray Futbol A.Ş., Hakan Balta ile 3 senelik sözleşme imzaladı.

Vestel Manisaspor***8217;dan transfer edilen Hakan Balta Galatasaray***8217;da 22 numaralı formayı giyecek.

Adı: Hakan Kadir
Soyadı: Balta
Forma Numarası: 22
Oynadığı Mevki: Defans
Doğum Tarihi: 23.03.1983
Doğum Yeri: Almanya, Berlin
Geldiği Takım: Vestel Manisaspor
Boyu: 1.84
Kilosu: 80

KrAl_DaHi 03.09.07 16:57

Transfer Günlüğü

Galatasaray Futbol A.Ş., Hakan Balta ile üç senelik sözleşme imzalamıştır. Oyuncunun kulübüyle yapılan anlaşma gereği Ferhat Öztorun bonservisiyle, Aydın Yılmaz ve Anıl Karaer ise birer yıllık kiralık olarak Vestel Manisaspor Kulübü***8217;ne verilmiştir.

Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık ise bir yıllığına Ankaraspor***8217;a kiralanmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Galatasaray Futbol AŞ

KrAl_DaHi 03.09.07 18:02

KrAl_DaHi 03.09.07 18:04

KrAl_DaHi 03.09.07 18:05

KrAl_DaHi 03.09.07 18:06

KrAl_DaHi 03.09.07 18:07

KrAl_DaHi 03.09.07 18:07

KrAl_DaHi 03.09.07 18:17

KrAl_DaHi 03.09.07 18:18

kayra 03.09.07 20:33

resimler süüüüüppeeeeerrrrr tesekkürler kral_dahi.nede olsa cimbomumun resimleri.

kayra 03.09.07 20:37

Hakan Balta camiamiza hayirli olsun.coktandir istedigimiz bir oyuncu.ama ferhatimin bonservisini vermeyeceklerdi yaaa cok üzüldüm.ferhati cok begeniyorum ben gelecegin sol kanat yildizlarindan bence.gitmesi iyi oldu pisecek tercübe kazanacak.ama dedimya bonservisi verilmeden yapilmaliydi bu.

cimcime68 03.09.07 22:58

uffffff fuffffffff kimin takimi ya yasa cimbomum benim:) resimler cok guzelmis:)emeginize saglik..

Scorpio 03.09.07 22:59

saolasın tşşk

SAHmerdan 03.09.07 23:00

eyw sagolasin..

Scorpio 03.09.07 23:01

:sm4:
Al***305;nt***305;:

SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 5663)
eyw sagolasin..

sen gslimisin yaa:D:D:D:D:D

Elyasa 04.09.07 09:30

Galatasaray Dergisi | Ağustos 2007
Sayı: 58

38
YEPYENİ BİR KALAMIŞ, YEPYENİ BİR ADA
Fotoğraflarıyla da göz kamaştıran tesislerimizin nasıl cennete dönüştüğünü, bu işe büyük emek veren yöneticimiz Celal Gürcan'la konuştuk.

46
NE GÜNLERDİ AMA...
Kalli'nin Galatasaray'da çalıştığı 1992-1993 yıllarını kim unutabilir? İşte o muhteşem sezonun tüm ayrıntıları...

52
SÖZ FELDKAMP'IN...
13 yıl aradan sonra Galatasaray'a dönen teknik direktörümüz Karl Heinz Feldkamp'la yaptığımız özel söyleşi, merak edilen birçok konuya açıklık getirecek!

58
TRANSFER BUDUR!
Cassio de Souza Soares Lincoln, Tobias Linderoth, Servet Çetin, Volkan Yaman, Serkan Çalık, Barış Özbek, İsmael Bouzid ve Orkun Usak... Galatasaray'a yıllarını veren muhabirler, yeni transferlerimiz hakkında ilk izlenimlerini bizlerle paylaştılar.

68
KAMPTAKİ ASLAN
Futbol takımımızı adım adım izlediğimiz 15 günlük yurt dışı kampından hiçbir yerde bulamayacağınız fotoğraf ve izlenimler...

90
MONDİ'NİN VEDASI...
Kalemizi 6 yıl koruduktan sonra FC Köln'e transfer olan Ali Faryd Mondragon, tüm Galatasaraylılar için dergimize çok özel bir mektup kaleme aldı.

94
İYİ BAŞLANGIÇLAR!
Ve Turkcell Süper Lig'de sezon başlıyor. Emre Atasoy, son 48 yılda lige hangi maçlarla ve nasıl başladığımızı, dergi okurlarımız için derledi.

114
HOŞGELDİN LINDEROTH!
İsveçli 'yorulmaz savaşçı', yeni transferimiz Tobias Linderoth, futbol kariyeri ve Galatasaray'daki ilk günlerini anlattı.

VE DİĞERLERİ

120
100 YILIN ŞAMPİYONU
Son 500 metrede Fenerbahçe'yi geçerek şampiyon olan kürek takımımızın başarısı, tarihe altın harflerle yazıldı.

124
ENGEL TANIMIYORLAR!
İki senedir yenilgi yüzü görmeyen Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, bu sezon Beşiktaş'ı yenerek şampiyonluk kupasını kaldırdı.

134
Z RAPORU
Zoban Raftik, taraftarımızın günlerce süren Lincoln bekleyişi sırasında neler yaşadığını yazıyor!

138
GSYİAD ÇALIŞIYOR!
Tüzüğünü yenileyen GSYİAD'ın yeni dönem hedeflerini, derneğin başkanı Doç. Dr. Teoman Cem Kadıoğlu anlattı.

142
KOMŞUMUZ SÜPER LİG'DE
43 yıl sonra Süper Lig'e dönen Kasımpaşaspor'un art arda yarattığı mucizeleri, kulüp başkanı Hasan Hilmi Öksüz'den dinledik.

146
ŞİLE'DEKİ CİMBOM!
Ve şehrin stresinden biraz uzaklaşıp, Şile Galatasaraylılar Derneği'nde sarı kırmızı bir sohbet molası veriyoruz.

152
BEKLE BİZİ AVRUPA
Galatasaray Cafe Crown, bu sezon ULEB Cup'ta mücadele etmeye hak kazandı. ULEB Cup heyecanını, ilk önce Galatasaray Dergisi'nde yaşayacaksınız...

158
DERWALL'İN ANISINA...
Vefatıyla hepimizi üzüntüye boğan, unutulmaz teknik direktörümüz Jupp Derwall'in bilinmeyen yönleriyle yaşam öyküsü...

Elyasa 04.09.07 09:51

Shabani Nonda Galatasaray TV***8217;ye Konuştu

Galatasaray***8217;ın yeni transferi Shabani Nonda, Galatasaray TV***8217;ye konuştu

Shabani Nonda Galatasaray***8217;ın çok büyük bir kulüp olduğunu ve kariyeri için çok doğru bir karar verdiğini dile getirerek sözlerin şöyle sürdürdü, ***8220;Galatasaray gerçekten çok büyük futbolculara sahip. Benim açımdan kariyerimde büyük bir adım ve gerçekten önemli bir fırsat kariyerimin bu noktasında çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. İki-üç yıldır Galatasaray***8217;ı çok yakından takip ettiğim söylenemez ama her yıl gerek Şampiyonlar Ligi***8217;nde, gerekse UEFA Şampiyonası***8217;nda gidebildikleri noktaları biliyorum. Her yıl iki kupadan birinde yer almaları zaten kulübün her zaman Avrupa futbolunun içinde olduğunu gösteriyor ve dolayısıyla kulüp hakkında bilgi alıyorum.

Ali Sami Yen Stadı***8217;ndaki atmosfer unutulacak gibi değil. Galatasaray taraftarının takıma verdiği sevgi ve destek daha önce de beni çok etkilemişti. Basın toplantısında da Tugay ile ilgili bir soru geldi ve ben orada da söyledim. Evet Tugay***8217;la Galatasaray hakkında konuştuk. Galatasaray taraftarının sevgi ve desteği sürekli aramızda konuştuğumuz bir şeydi. Eminim şimdi çok daha fazladır. Galatasaray***8217;la oynadığımız maç benim için unutulması imkansız bir atmosferde oynanmıştı. Monaco***8217;dan ayrılıp Roma***8217;ya geçtiğim zaman kendimi futbol olarak gösterme şansını pek olmadı. Geçtiğimiz yıl İngiltere***8217;de güzel bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum. Fakat sakatlık dönemimde kendimi futbol açısından dilsizmişim gibi hissettim. Yapmam gerekenleri yapamadım. Geçirmiş olduğum bu dönemden sonra kariyerimin olgunluk döneminde artık yapmam gereken her şeyi yapmak, sahada Nonda***8217;nın nasıl bir oyuncu olduğunu göstermek zorundayım. Bir dönüm noktasında görüyorum kendimi ve bu noktada elimden geleni yapmak zorundayım.

Daha öncelerde sezon başına gol ortalamamın yüksek olduğu bir gerçektir. Geçtiğimiz yıl attığım 7 gol çok gözükmeyebilir fakat benim için aslında en önemli gösterge, geçtimiz yıl bağlı olduğum kulübün beni bu yıl da kadrosunda tutmak istemesidir. Bu benim kişisel olarak çok önemsediğim bir şey ve bence bu geçtiğimiz yıl da yaptığım işlerin iyi olduğunun göstergelerinden birincisidir. Benim bir değişikliğe ihtiyacım vardı ve Galatasaray***8217;a gelirken, kulübün büyüklüğü ve futbolcuların oyun kalitesini düşündüğümde geçtiğimiz yıla nazaran çok fazla gol atacağımı ve çok daha fazla üretken olacağımı biliyorum. Bu yılın benim için çok iyi geçeceğini düşünüyorum.

Takım arkadaşlarım arasında önceden tanığım Hakan Şükür ve Hasan Şaş var. İsmini bir çırpıda sayabileceğim o kadar çok oyuncu var ki, mesela Lincoln. Bence az forvet var. Keşke daha çok olsa da takım bu forvetlerin birbirleriyle yaptığı rekabet dolayısıyla diğer takımlarla olan rekabet gücünü arttırabilse. Galatasaray taraftarına da merhaba diyorum. Taraftarlarımız hakkında 6 yıl önce edindiğim bir bilgi vardı. Umarım o zaman hissettiğim sıcaklığın 100 katı daha fazla sıcaklıkla karşılanırım. Umarım taraftarımız bizi desteklemeden hiç vazgeçmez ve bizim başarıya kavuşmamızda bize yardımcı olurlar***8221;.

KrAl_DaHi 04.09.07 17:28

Hasani 05.09.07 13:45

Cimbom'da büyük değişim

Cimbom'da büyük değişim

Şampiyonluğun en güçlü adayı G.Saray, 10 yeni transfer yaparken; 13 futbolcusu ile de yollarını ayırdı.

Büyük değişim

Kalli'nin gelişiyle tam 13 futbolcuyu gönderen sarı-kırmızılı ekip, 10 ismi kadrosuna kattı, 15 milyon ***8364; harcadı.

Geçen sezonu 3. sırada tamamlayarak büyük bir hayal kırıklığı yaratan Galatasaray, Karl Heinz Feldkamp'ın teknik direktörlüğe gelişi ile büyük bir değişim içine girdi. Hazırlık kampının ardından Kalli'nin isteğiyle Galatasaray'da Necati Ateş, Hasan Kabze, Cihan Haspolatlı ve Orhan Ak kadro dışı kalırken, geçen yılın sonundan, transfer sezonunun kapandığı güne kadar geçen süre zarfında da 9 oyuncu ile yollar ayrıldı.

SERVET HARCADI
UEFA ve ligde zirveyi hedefleyen Galatasaray, içinde bulunduğu maddi krize rağmen ileri vadeli yayın haklarını satarak ve sponsorlardan aldığı destekle gönderdiği oyuncuların yerini kapatmaya çalıştı. Sarı-kırmızılılar yol verilen 13 oyuncuya karşılık, Lincoln ve Linderoth başta olmak üzere 10 yeni ismi kadrosuna kattı. Galatasaray'a bu operasyonun maliyeti de yüksek oldu. Cimbom 15 milyon euro (27 milyon YTL) harcadı.

Hasani 05.09.07 13:47

G.Saray'a dönüyor

G.Saray'a dönüyor

Newcastle United'da kadro dışı kalan Emre Belözoğlu'nun, G.Saraylı yöneticilerle görüşerek "Eğer isterseniz Ocak'ta yuvaya dönebilirim" dediği öğrenildi. Cimbom'un, ara transferde Emre'yi transfer edebileceği belirtildi.

Emre dönüyor

Newcastle United'da kadro dışı bırakılan Emre Belözoğlu Cimbom yolunda.

Galatasaray, Newcastle United'da kadro dışı bırakılan Emre Belözoğlu'na kanca attı. Takımda forma bulamaması ve yeni teknik direktör Sam Allradyce ile yaşadığı sorunların ardından milli futbolcunun Galatasaraylı yöneticilerle görüştüğü ve "Ocak ayında eğer isterseniz tekrardan Galatasaray'a dönebilirim" dediği öğrenildi. Teknik direktör Feldkamp'ın da bu transfer için görüşünü alan sarı-kırmızılı yönetim, Emre Belözoğlu'nu, ocak ayında başlayacak ara transferde almayı planlıyor. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa, milli oyuncu ligin ikinci yarısında Galatasaray formasını giyecek.

Hasani 05.09.07 13:50

Ankara bereketi

Ankara bereketi

Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık'ın kiralık gitmesiyle sarı kırmızılı ekip, toplamda 2.5 milyon euro ödemekten kurtuldu.

İLAÇ GİBİ GELDİ
Ankaraspor, Galatasaray'a ilaç gibi geldi. Kadro dışı kalan Necati, Orhan ve Emre'ye takımda kalmaları halinde sezon sonuna kadar 2.5 milyon euro ödemek zorunda olan sarı-kırmızılılar, bu 3 oyuncunun Ankara'ya gitmeyi kabul etmesiyle hem rahat bir nefes aldı, hem de para ödemekten kurtuldu.

ÖZER'İ DE KAPTI
Bu 3 ismi 1 yıllığına Ankaraspor'a bedelsiz veren Cimbom, karşılık olarak Ümit Milli Takım'ın yıldızı Özer Hurmacı'yı kadrosuna kattı. Galatasaray, Özer için Ankaraspor'a 1.5 milyon euro ödeyecek. Eğer Necati, Ankara'da kalmayı kabul ederse Özer, Galatasaray'a 1 milyon euro'ya mal olacak.

Hasani 05.09.07 13:51

Suçlu değilim

Suçlu değilim

"Vestel Manisa deplasmanında hatasız oynadığıma inanıyorum Zaten hocam Feldkamp da bana kesinlikle uyarıda bulunmadı".

İSTEDİKLERİ OLDU
Galatasaray'ın son haftalarda en çok eleştirilen defans oyuncusu Servet, kendini savundu. Sarı-kırmızılı oyuncu, Manisa'da hatasız oynadığını belirterek, "Herkes gol yememizi bekliyordu. Bu gerçekleştiği anda beni suçladılar. Performansım çok iyiydi" dedi.

BİR DE BİLSELER
Servet, yenilen 2 golde de hatasız olduğunu vurguladı ve "Futboldan anlamayanlar beni eleştiriyor" dedi. Milli oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: "Hocam Feldkamp beni kesinlikle uyarmadı. Ve yenilen gollerle ilgili tek bir suçlayıcı kelime kullanmadı.

Hasani 05.09.07 13:53

Hakan'la gurur duydum

Hakan'la gurur duydum

Türk futbol tarihine geçen Tanju Çolak, rekorunu kıran Hakan Şükür ile gurur duyuyor. Bu olayın Türk futbolu için de önemli olduğunu ifade eden Çolak, "Hakan Şükür kardeşimi yürekten kutluyorum ve tebrik ediyorum. Çok güzel bir golle rekoru kırmış oldu. Zaten rekorlar kırılmak için vardır. Galatasaraylı bir futbolcu
kırdığı için de çok mutlu oldum" dedi.

Hasani 05.09.07 13:57

Kalli'nin işi zor

Kalli'nin işi zor

Nonda ve Hakan Balta'nın takıma katılmasıyla, Kalli'nin ilerleyen haftalarda kime forma vereceği merakla bekleniyor

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp'ın, sakatlığı geçen ön libero Tobias Linderoth'u oynatmak için Vestel Manisa maçında üç futbolcunun birden yerini değiştirmesi sonrası yeni transferler Hakan Balta ve Shabani Nonda'ya takımda yer bulmak için nasıl bir operasyon yapacağı merak konusu oldu. Çünkü İsveçli futbolcunun forma giymesiyle birlikte; orta sahanın solunda oynayan Arda orta sahanın sağına çekilmiş, Ayhan, Arda'nın yerine geçmiş, Sabri ise orta sahanın sağından sağ beke kaymıştı.

İŞİ ZORLAŞTI
Takıma Shabani Nonda ile Hakan Balta'nın katılması Feldkamp'ı daha da zor bir duruma sokacak. Çünkü Alman hoca; forvette Ümit Karan, Hakan Şükür ve Nonda'dan birini kesm e k zorunda kalacak. En formda isimlerinden birisiyken Hakan Balta'nın transferi daha dedikodu boyutundayken performansında düşüş yaşayan Volkan Yaman'ın, Manisa'dan gelen sol bek ile yaşayacağı rekabet de Kalli'yi oyuncu seçiminde bir hayli zorlayacak.

Hasani 05.09.07 13:59

"Bir gün döneceğim"

"Bir gün döneceğim"

Ankaraspor'un Galatasaray'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Necati Ateş, Orhan Ak ve Emre Aşık, yeni takımlarına katıldı. Necati, Orhan ve Emre, Ankaraspor'un Yenikent'teki tesislerine gelerek laktak testinden geçti.

Test öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan golcü oyuncu Necati Ateş, Avrupa'ya bonservis sorunu ve kadro dışı kaldığı için transfer olamadığını belirterek, Ankaraspor'da kiralık oynadığını ve yeniden Galatasaray'a döneceğini söyledi. Necati, transferinin son gün gerçekleştiğini ifade ederek, "Tercihimi Ankaraspor'dan yana kullandım. Burada sevdiğim arkadaşlarımla beraberim. Sahada elimizden geleni yapacağız. Ankaraspor'u en dipten en üstlere çıkarmak istiyoruz" dedi.

"BONSERVİS SORUNU VE KADRO DIŞI KALDIĞIM İÇİN AVRUPA'YA TRANSFER OLAMADIM"

Necati Galatasaray'dan ayrılmasıyla ilgili olarak ise, "İlk kamp döneminde benimle ilgili bir sıkıntı yoktu. Ne olduysa kamp dönüşü oldu. Futbolun içinde her şey var. İlk olarak Avrupa'dan gelen teklifleri değerlendirmek istedim. Ancak bonservis sorunu ve kadro dışı kaldığım için bu gerçekleşmedi. Nasipte Türkiye'de oynamak varmış" şeklinde konuştu.

"TEK HEDEFİM YENİDEN MİLLİ TAKIMA SEÇİLMEK"

Galatasaray'dan ayrıldığı için kırgın olduğunu ima eden golcü oyuncu, "Galatasaray'dan ayrıldığım için kırgınlık yok desem yalan olur. Ne kadar kırılıp üzülsem de her şey geride kaldı. Daha fazla konuşup kendimi yıpratmak istemiyorum. Ankaraspor'da kiralık oynuyorum ve Galatasaray'a geri döneceğim" ifadelerini kullandı. Golcü oyuncu önündeki tek hedefinin ise iyi bir performans göstererek yeniden A Milli Takım formasını giymek olduğunun altını çizdi. Galatasaray'dan neden ayrıldığını bilmediğini ifade eden Necati, "Neden gönderildiğimin sebebini bilmiyorum. Bunu kamuoyu değerlendiriyor. Ben Galatasaray'da 3.5 yıl içinde en çok gol atan futbolcu oldum. Bunun arkasına sığınmanın anlamı yok. Ama sonuçta böyle bir değerlendirme yapıldı, bizde saygı duyduk" dedi.

Ankaraspor'un Galatasaray'dan değer transferleri Orhan Ak ve Emre Aşık, Necati ile birlikte basın mensuplarına poz verirken, transferleriyle ilgili açıklama yapmak istemediklerini söylediler. Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise ligin ilk 4 haftasında sadece 1 puan toplayarak, çöküntü yaşadıklarını belirtti. Kocaman, doğru transferler yaptıklarını ifade ederek, kadrolarına kattıkları oyuncularla bu çöküntüyü aşacaklarını kaydetti.

Hasani 05.09.07 14:02

Polat devrimi

Polat devrimi

Galatasaray***8217;da taraftarlar, başta UEFA Kupası olmak üzere Cim Bom***8217;un yarıştığı her kulvarda şampiyon olacağına yürekten inanıyor. Son 7 yıla damgasını vuran karamsarlıktan eser yok. Bu sezon transferin şampiyonu olan Galatasaray, gelecek yılın da transferlerini şimdiden bitirdi. Türk futbolunun en önemli yıldız adaylarından Manisalı Selçuk İnan ile Ankarasporlu Özer de şimdiden Galatasaraylı. Ve bu gurur tablosunun altındaki imza Adnan Polat***8217;a ait.

Galatasaray***8217;da ***8220;İcra Kurulu Başkanı***8221; olup ipleri eline aldıktan sonra önce mali bir operasyon başlatan Polat daha sonra da takımdaki revizyon için düğmeye bastı. Ardından da tarihte görülmemiş bir olaya imza atarak tribünlerin ve camianın uzun süredir beklediği değişikliklere imza attı. Geçtiğimiz sezon hata yapan veya sorun çıkaran futbolcuların biletini kesti. Transfer sezonunun önceki gün bitmesiyle rahat bir nefes alan futbolcular da bu temizlikten kurtulduklarına sevindiler.

Hasani 05.09.07 14:04

Rekor transferler

Rekor transferler

Galatasaray, bu sezon transfere su gibi para akıttı. Sarı-Kırmızılılar, 10 futbolcu alıp, 15 futbolcu göndererek adeta yeni bir takım kurdu. Bu yeni takımın Galatasaray***8217;a maliyeti ise 39 milyon euroyu buldu. Sarı-Kırmızılı kulübün elini en çok yakan isim Lincoln oldu. Bonservisine 4.5 milyon euro ödenen Brezilyalı yıldız da yıllık 2.5 milyon euro alacak. Lincoln***8217;ün Cim Bom***8217;a toplam maliyeti 14.5 milyon euroyu buldu. Lincoln***8217;ü, maliyetleri ile Linderoth, Nonda ve Hakan Balta takip etti.

Galatasaray, gönderdiği 15 futbolcunun 10 milyon euroluk maliyetinden ise kurtuldu. Giderken Galatasaray***8217;a sadece Mondragon (500 bin euro), Tomas (1 milyon euro), Iliç (800 bin euro), Cihan (375 bin euro) ve Hasan Kabze (850 bin euro) para kazandırdı. Bu arada Hakan Balta transferi ile birlikte Galatasaray tam bir Alman takımı oldu. Feldkamp***8217;ın neredeyse tercümana bile ihtiyacı kalmadı.

Aykut, Barış Özbek, Serkan Çalık, Ümit Karan, Hakan Balta ve Volkan Yaman Almanya***8217;da doğma büyüme. Song Köln***8217;de, Lincoln Schalke***8217;de, İsmael Kaiserslautern***8217;de futbol oynadıkları için Almanca***8217;yı çok iyi biliyorlar. Ayrıca Linderoth, Carrusca, Ayhan, Nonda, Orkun ise çok iyi İngilizce konuşuyor. G.Saray***8217;da 26 oyuncudan 14***8217;ü yabancı dilde sıkıntı çekmiyor.

Hasani 05.09.07 14:07

Zorunlu Açıklama: Hurriyet.com.tr'nin Yayını Hakkında

Zorunlu Açıklama: Hurriyet.com.tr'nin Yayını Hakkında

Dün ve Bugün Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesi www.hürriyet.com.tr'de gazetecilik adına yüz kızartıcı bir yayın yapılmıştır.

Sözkonusu sitede yayınlanan "spor tarihinin en büyük skandalları" başlıklı haber, yurtdışı kaynaklı bir haber olmasına ve Anadolu Ajansı tarafından Türk medyasına servis edilmesine rağmen, büyük bir sahtekarlık örneği gösterilerek Galatasaray Spor Kulübü'nün adı kasıtlı olarak "eklenmiş" ve Galatasaray'ın 1992-1993 sezonunda Ankaragücü'nü 8-0 yendiği maç; "spor tarihinin en büyük skandalları" listesinde gösterilmiştir.

Hürriyet.com.tr sitesinde A.A.(Anadolu Ajansı) imzalı yayınlanan haber, Anadolu Ajansı'nın "İngiltere merkezli bir internet sitesi"ni kaynak olarak gösterdiği ve abonelerine servis ettiği haberin orijinali Times Online sitesinde yayınlanan bir haberdir ve aşağıdaki linkten ulaşılabilir..

Haber için tıklayınız

Anadolu Ajansı imzası taşıyan "orijinal" haber ise dün ve bugün çeşitli medya organlarında yer almıştır. Bir örnek olarak, Ajansspor sitesinde linkte AA'nın servis ettiği haber incelenebilir.

Hürriyet Gazetesi İnternet Sitesi, Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi haber ajansı Anadolu Ajansı'nı kaynak gösterdiği ve imzasını kullandığı haberde, Anadolu Ajansı'nın 10 maddeden oluşan "spor tarihinin en büyük skandalları" listesine 11-12 ve 13. maddeleri eklemiştir.

Listede 11. sırada yer alan satırlarda Galatasaray Spor Kulübü'nün adı iğrenç bir iftira ile birlikte anılmıştır.

Galatasaray Spor Kulübü, bu ahlak dışı yayına ilişkin hukuki süreci başlatma kararı almıştır. Aynı şekilde, bu tür yayın yapan medya organlarına ilişkin olarak daha önce açıkladığımız önlemlerin sözkonusu internet sitesi için de uygulanması, bu akşam yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantısının gündemine alınmıştır.

Gazetecilik ciddi bir iştir. Gazetecilik sorumluluk ister. Hürrriyet Gazetesi İnternet Sitesi yayın sorumlularını bu konu hakkında açıklama yapmaya ve Galatasaray Spor Kulübü'nden aynı sayfalarda özür dilemeye ayrıca davet ediyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

Hasani 05.09.07 22:59

Ümit Karan´dan Eğitime Destek

Ümit Karan´dan Eğitime Destek

Galatasaray´ın golcü futbolcusu Ümit Karan´dan eğitime destek. Ümit Karan, ortağı olduğu kolejdeki hazırlıkları kontrol etmek üzere Ankara´ya gitti.

Bundan sonra Ankara´daki işleri takip edebilmek için sık sık Ankara´ya gideceğini sözlerine ekleyen Ümit Karan LİG TV´nin sorularını yanıtladı. Ümit Karan "İnsanlar benim için morali bozuk dediler ama ben G.Saray´da hep mutluyum. İnsanlar sıkıntı yaratmaya çalıştılar. Her maç daha iyi olmaya çalışıyorum. Yavaş yavaş en iyiye ulaşacağım" açıklamasını yaparken ilk 4 haftayı da değerlendirdi.

"4 haftaya bakıldığı zaman futbol anlamında hoş bir görüntü sergiledik. Atak oynuyoruz. Rakiplere üstünlük kuruyoruz. Son maçtaki beraberlik bizi üzdü. Lincoln ve Linderoth çok iyi futbolcular. Takımın oturması uzun zaman alacak. 1-2 ay sonra üst düzeye ulaşacağız. Takım iyi yerlere gelecek" ifadesini kullanan Ümit Karan Karl Heinz Feldkamp hakkında ise "Takımdaki arkadaşlık üst düzeyde. Hocamız için yaşlı diyorlar ama yaşlı görüntüsü yok. Kendisine çok iyi bakıyor. Kalli iyi bir teknik direktör. Kalli baba olarak, biz de evlatlar olarak sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz" dedi.

Ümit Karan milli takıma çağrılmaması hakkında yorum yapmaktan kaçınırken "Milli takım hakkında yorum yapmak istemiyorum. Milli takıma başarılar diliyorum" dedi.

Hasani 06.09.07 15:56

Cimbom'dan Simic bombası

Cimbom'dan Simic bombası

Sarı-kırmızılılar, Carlo Ancelotti'nin 4 sezonda sadece 49 maçta görev verdiği Milan'lı süper yıldızı ocak ayında transfer etmek istiyor. Sözleşmesi 30 Haziran 2009'da bitecek olan Simic'in bonservisinin 2 milyon euro olması bu işi kolaylaştırıyor

Servet'in yerine...
On yeni transfer yapan, 15 futbolcu ile yollarını ayıran G.Saray, şimdiden Ocak 2008'deki ara transfer dönemi için çalışmalara başladı. Stoperde Servet Çetin'den bir türlü beklediği verimi alamayan sarıkırmızılılar, bu mevkiye bir dünya yıldızını transfer etmek istiyor: Dario Simic. Servet Çetin'in savunmada pahalıya mal olan hataları nedeniyle stoperde oynatmak için Hakan Balta'yı renklerine katan G.Saray, bu futbolcunun da başarısız olması durumunda Dario Simic'i Türkiye'ye getirecek.

Milan'da mutsuz

Sözleşmesi 30 Haziran 2009'da bitecek olan Dario Simic, bu sezon henüz forma şansı bulamadığı için Milan'da mutsuz. Teknik direktör Carlo Ancelotti son 4 sezonda toplam 49 maçta görev verdiği Simic'in satılmasını istiyor. G.Saray ise savunmanın hem sağında hem de göbeğinde oynayan 32 yaşındaki Hırvat yıldızı transfer ederek savunmayı güvence altına almayı planlıyor. Dario Simic'in bonservis bedelinin sadece 2 milyon euro olması, sarı-kırmızılı yönetimin iştahını kabartıyor.

Hasani 06.09.07 15:59

Lincoln'ün ayakları 5 milyon dolar

Lincoln'ün ayakları 5 milyon dolar

G.Saray yönetimi, Brezilyalı süper yıldızı Lincoln'ü sakatlıklara karşı 5 milyon dolara sigorta ettirerek, güvence altına alacak.

Lincoln'e sigorta

Servete mal olan yıldızdan zarar etmek istemeyen Cimbom, Lincoln'ü 5 milyon dolara sigortalayacak.

İki maç yoktu
Galatasaray, futboluyla tribünleri mest eden Lincoln'ü sigortalayarak koruma altına alacak. Rize maçında yediği tekmelerin ardından sakatlanan ve 2 maç oynayamayan Brezilyalının, yeni bir sakatlık daha yaşamasından korkan sarı-kırmızılı ekip, buna bir önlem almaya kararı verdi.

Fiyat alınıyor
Schalke'den transfer edilen ve 15 milyon euro gibi küçük bir servete mal olan oyuncudan zarar etmek istemeyen yönetim, kasti tekmelerin Bursaspor ve Ankaragücü maçlarında da sürmesi üzerine Lincoln'ü koruma altına almak için alanında uzman sigorta şirketleriyle temasa geçti.

Yıldızlara özel
Diğer Avrupalı yıldızların yaptırdığı sakatlık sigortalarını da inceleyen Cimbom, en iyi teklifi veren şirkete Lincoln'ü 5 milyon dolara sigorta yaptıracak. Beckham, Ronaldo, Ronaldinho gibi futbolun ünlü isimleri ile ünlü basketbolculara da bu tür sakatlık sigortası yaptırılıyor.

Hasani 06.09.07 16:01

Kalli'nin evlatlarıyız

Kalli'nin evlatlarıyız

Galatasaray'da mutlu olduğunu belirten yıldız oyuncu: Her maç daha iyi olmaya çalışıyorum. Yavaş yavaş eski formda günlerime döneceğim.

EL ELE BAŞARIYA
Sarı-kırmızılı ekibin başarılı oyuncusu Ümit Karan mutsuz olduğu şeklindeki haberleri yalanladı. 'Morali bozuk, oynamıyor' denilerek bazı kişilerin sıkıntı yaratmaya çalıştığını kaydeden golcü oyuncu, "Galatasaray'da çok mutluyum. Her maç daha iyi olmaya çalışıyorum. Yavaş yavaş en iyiye ulaşacağım. İyi

bir takım olduk. Hep birlikte güzel yerlere geleceğiz" açıklamasını yaptı.

ATAK OYNUYORUZ
Geride kalan son 4 haftaya bakıldığı zaman futbol anlamında hoş bir görüntü sergilediklerini anlatan Ümit şöyle devam etti: "Atak oynuyoruz ve rakiplere üstünlük kuruyoruz. Lincoln ve Linderoth süper futbolcular." Yıldız oyuncu, Feldkamp ile ilgili olarak ise "İyi başarılı teknik direktör. Kalli baba olarak, biz de evlatlar olarak sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

Hasani 06.09.07 16:04

Boşa kürek

Boşa kürek

G.Saray, altyapıdan çıkardığı 10 genci kiraya verdi Ferhat ise artık Manisasporlu. Yönetime tepki var.

G.Saray ezeli rakiplerinin bile imrendiği, geleceğin yıldızları olarak lanse edilen altyapısından yetiştirdiği oyunculardan yeterince yararlanamıyor. Sarı-kırmızılı ekip bu sezon da genç futbolcularının çoğunu ya sattı, ya da başka kulüplere kiraladı. Son olarak Hakan Balta'ya karşılık Ferhat'ın bonservisiyle, Aydın ve Anıl'ın ise kiralık olarak Manisa'ya verilmesiyle kadroda altyapıdan yetişen 4 oyuncu kaldı. Altyapıyı bu sezon A takımda Arda, Mehmet Güven, Uğur ve Fırat temsil edecek.

FELDKAMP ŞAŞIRTTI
Bu durum gençleri vitrine çıkarması beklenen Feldkamp için de eksi puan oldu. Kalli'nin, Ferhat'ı sattırması şaşırtırken, son şampiyonlukta payı olan Aydın'ın kiraya verilmesi de anlaşılamadı. Yönetim ise gençlerin gözden çıkarılmadığını, tecrübe kazanmaları için kiraya verildiğini savunuyor. Örnek olarak ise Manisa ve Kayseri'de kiralık oynadıktan sonra geri dönen Arda ve Uğur'u örnek gösteriyor. Ancak bu operasyon tartışılıyor.

Hasani 06.09.07 16:07

Rekabet iyidir

Rekabet iyidir

Frikikten attığı gollerle yıldızı parlatan Volkan, Hakan Balta'nın transferini fazla dert etmiyor.

GÜVENİM TAM
Hakan Balta'nın transferiyle defansın solunda kendisine ciddi bir rakip gelen Volkan Yaman, "İyi olan formayı giyecek" dedi. Takım içinde rekabetin iyi olduğunu belirten genç futbolcu, "Hakan çok iyi bir oyuncu. Ben rekabete açık biriyim ve kendime güveniyorum. Kim iyiyse o formayı giyecek" diye konuştu.

KALEYİ

TUTSUN

Attığı frikik golleriyle ilgili de değerlendirmede bulunan Volkan, 'kaleye tutsun' diye vurduğunu söyledi. Van Hooijdonk, Lincoln gibi teknik vuruşlar yapamadığını ama sert vuruşlar yapabildiğini kaydeden Volkan, Milli Takım'a çağrılmamasıyla ilgili olarak, "Bir üzüntü var tabii ancak bu hocamın kararı" dedi.

Hasani 06.09.07 16:11

H.Şükür'ü az tokatlamadı!

H.Şükür'ü az tokatlamadı!
Yıldız golcümüz Hakan Şükür'ün ilk hocası Ekrem Karaberberoğlu hata yapan oyuncusunu az tokatlamadı

Galatasaray ve Milli Takım'da birçok rekorlara imza atan golcü futbolcu Hakan Şükür'un ilk hocası Ekrem Karaberberoğlu, yıllar önce hata yaptığı zaman tokatladığı ve "Deve" diye hitap ettiği golcü futbolcunun başarılarıyla gurur duyuyor. Türk futboluna Hakan Şükür'un yanı sıra Yılmaz Vural, Oğuz Çetin, Bülent Uygun, Aykut Kocaman, Turan Sofuoğlü, Recep Çetin, Rahim Zafer gibi isimleri kazandıran 81 yaşındaki Ekrem Karaberberoğlü, Hakan Şükür'ün futbola ilk başladığı günleri İHA'ya anlattı. Sakaryaspor altyapısında görev yaparken Hakan'in 9-10 yaşlarında babası Selmet Şükür ile birlikte yanına geldiğini anlatan Karaberberoğlü, "Fiziğine baktım boyu uzun tam bir deve gibi. Onu önce sağ ve sol kanatta denedim, olmadı. Sonra libero oynattım, yine beceremedi. Düşündüm, 'Bundan olsa olsa santrfor olur' dedim. Antrenmanlardan sonra saatlerce Hakan'ı kafa vurmaya çalıştırıyorduk. Sağdan ve soldan yapılan ortalara Hakan, kafaya yükseliyor, Soner de onu marke ediyordu. Soner'den Hakan'a acımamasını, sert girmesini istiyordum. Hakan da yerde kalınca isyan ediyordu. Ben de 'Deve kalk, senin boyun ondan uzun, sen de onu devir' diye fırçalıyordum. Yaklaşık 4 sene böyle çalıştık ve Hakan'in A Takım'a alınmasını söyledim" diye konuştu.

Hakan Şükür'ün futbolculuğunun ilk dönemlerinde kafa toplarına korkarak çıktığını ve eğilerek kafa vurduğunu söyleyen Ekrem Karaberberoğlu, "Antrenmanda çalışa çalışa yükselerek ve boynunu da uzatarak kafa vurmaya başladı. Şu anda da hava toplarında Avrupa'nın en iyi futbolcularından biri. Türkiye'de, bana göre Gündüz Kılıç'tan sonra kafa topuna en iyi çıkan futbolcu Hakan'dır" dedi.
Antrenmanlarda acımasız olduğunu ve hata yapan futbolcularını çok kez tokatladığını itiraf eden Karaberberoğlü, "Benim öğrencim olup da tokatlarımdan nasibini almayan kalmamıştır. Deve (Hakan) de benim tokatlarımdan fazlasıyla nasibini almıştır. Hakan'ı gol kaçırınca değil, benim dediklerimi yapmadığı zaman tokatlıyordum. Gol kaçırabilir, hepsini atacak diye bir kural yok. Fakat, benim dediklerimi yapmayınca sinirleniyordum ve tokatlıyordum. Şimdi bile eski öğrencilerimi televizyondan izlerken hata yaptıklarını görünce tokatlamak istiyorum, ama oturduğum yerden sadece sinirleniyorum. Başlarında hocaları var ve ben işlerine karışmam" ifadelerini kullandı.
Hakan Şükür'ün attığı bütün gollerin kendisini çok mutlu ettiğini anlatan Karaberberoğlu öğrencisinin geçen hafta Manisaspor'a attığı golü çok beğendiğini belirterek, "Topu takip edişi ve baka baka yükselip kaleye göndermesi mükemmeldi. Rekoru böyle güzel bir golle kırması Hakan'a yakışırdı. O golü çok beğendim. Milli Takım kampında ziyaret ettiğimde devenin boynuna sarılacaktım ama kalabalıktı" şeklinde konuştu.
Hakan Şükür'ün kendisine çok iyi baktığını ve çok güçlü olduğunu anlatan Erkem Karaberberoğlu, golcü futbolcunun 2-3 sene daha futbol oynayabileceğini söyledi. Yetiştirdiği futbolcuların hepsinin ahlaklı ve dürüst insanlar olduğunu, hepsinin önemli yerlere geldiğini ifade eden Karaberberoğlu öğrencilerinin başarılarıyla her zaman gururlandığını ve duygulandığını sözlerine ekledi.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:39 .