A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Genel Konular (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Sakin Kimseye Seni Seviyorum Demeyin!!! (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=1244)

murat_n 23.09.07 12:31

ben hakkını veriyorum

SAHmerdan 24.09.07 00:29

zaten seni seviyorum dendiginde bir havalar aliniyor ondan sonra ugras dur artik kosdur babam kosdur iyi bir duydular yani o cümleyi.. bence cok fazla demiceksin seni seviyorum diye yoksam özeligi gidiyor insan bika biliyor bu cümlelerden.. söyle birde yabanci dile deneyim hep ayni dilde olmasin hahahahahaha yenilikler
Ez Te Hezdikhem.. I Love You... ti amo... eu te amo.. te quiero. .je t'aime... ik houd van u.. baska dil bilmiyorum anca bu kadar biliyorum :-dd

Scorpio 24.09.07 00:36

Al***305;nt***305;:

SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 17355)
zaten seni seviyorum dendiginde bir havalar aliniyor ondan sonra ugras dur artik kosdur babam kosdur iyi bir duydular yani o cümleyi.. bence cok fazla demiceksin seni seviyorum diye yoksam özeligi gidiyor insan bika biliyor bu cümlelerden.. söyle birde yabanci dile deneyim hep ayni dilde olmasin hahahahahaha yenilikler
Ez Te Hezdikhem.. I Love You... ti amo... eu te amo.. te quiero. .je t'aime... ik houd van u.. baska dil bilmiyorum anca bu kadar biliyorum :-dd

:sm32: aynen:sm32:

beyazgul_108 15.08.08 15:41

eger gercekten icten seviyorsaniz bence denilmesi gerekiyor.. ama her onune gelen kisiye soylenince anlami kalmiyor

cici_cadi 15.08.08 23:09

vallahi ben her gun yegenlerime seni seviyorum derim, cok tatlilar cok ama cok seviyorum...

Psikolog_08 28.08.08 14:14

güzel bir paylaşım bu kadar basit olmaması lazım birine seni seviyorum demenin :)

masal_1 29.08.08 00:45

''Seni seviyorum'' öyle ''Kendine iyi bak'' gibi bir söz degildir, laf olsun diye söylenen...
Çok doğru söylemiş bunu diyen.Zaten artık değerini yitirdi bu iki kelime herkesin ağzında sakız olduğu için yürekten duyulmadığı halde kullanıldığı için. Gerçek sevdalılar gerek duymaz zaten "seni seviyorum" lara onların sevdasını anlatan dil değil yürektir aslında...... Paylaşım için teşekkür...

gentlman54 31.08.08 01:47

cok güzel bir konuyu ele almisin! paylasim icin tesekkürler

Seni seviyorum demek istemiyorum,
cünki sevdigimi bilseydin zaten yanimda olurdun.

Seni özlüyorum demek istemiyorum,
cünki özledigimi bilseydin zaten yanimda olurdun.

Senden nefret ediyorum diyorum,
cünki onun icin yanimda degilsin.

Seni sevmiyorum diyorum,
cünki onun icin yanimda degilsin.

Seni nekadar sevsemde, sevmiyorum diyecegim,
cünki seviyorum desem ne fark edecek sen yanimda olupda dedigimi duymadikca.

Seni nekadar özlesemde, özlemiyorum diyecegim,
cünki özlüyorum desem ne fark edecek sen yanimda olupda dedigimi duymadikca.

Yazar: Ben

bahcivan 16.09.08 19:38

hehehe.....o zaman ben kimseyi sevmiyorum:)

tilbe 21.09.08 22:08

sonra bittiğinde çok üzülürsünüz:(

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:19 .