A-Z ye Herkonu

A-Z ye Herkonu (http://www.herkonu.eu/index.php)
-   Futbol (http://www.herkonu.eu/forumdisplay.php?f=30)
-   -   bjk paftan vazgeçti.. (http://www.herkonu.eu/showthread.php?t=2303)

kralakrep 07.11.07 19:07

bjk paftan vazgeçti..

Turkcell Süper Lig'in 11. haftasında oynadığı Fenerbahçe derbisi sonrasında hakem İsmet Arzuman'a ateş püsküren ve Sivasspor maçına PAF takımla çıkacaklarını belirten Beşiktaş yönetimi, bu düşüncesinden vazgeçti.

NTV'nin haberine göre; kulüp Genel Sekreteri Kenan Öner, Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'a karşı alınan 8-0'lık mağlubiyetten sonra, futbolcuların bu imajı Sivasspor maçında temizlemeleri gerektiğini belirtti.

Beşiktaş Kulübü, geçtiğimiz günlerde İstambul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği yazıda, Sivasspor maçına PAF'la çıkma düşüncesinin yönetim kurulunda yapılacak görüşmeler sonucunda netleşeceğini belirtmişti.

karakule38 07.11.07 19:11

Belliydi böle olacağı.. hiç şaşırmadım desem yeridir...

her zman diorum yok çekilioz yok pafla çıkcaz bunlar fasa fiso...

sadece kendilerini rezil ettiler ...

kralakrep 07.11.07 19:13

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 30838)
Belliydi böle olacağı.. hiç şaşırmadım desem yeridir...

her zman diorum yok çekilioz yok pafla çıkcaz bunlar fasa fiso...

sadece kendilerini rezil ettiler ...

alsana rezill

karakule38 07.11.07 19:15

Al***305;nt***305;:

kralakrep´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 30840)
alsana rezill

Ya geç bunları geç kral kardeşim... senin futbolcularında iş yok ki ertuğrul hoca ne yapsın...

dikkatini çekerim liverpoolu 2-1 yendiğinizde de başınızda ertuğrul hoca vardı...

adamlar ruh gibi oynuolar yaa ...

nicolas_anelka 07.11.07 19:17

noldu yani simdi,ben bastan beri demistim,o kararlariyla rezil olduklariyla kaldilar.

kralakrep 07.11.07 19:20

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 30841)
Ya geç bunları geç kral kardeşim... senin futbolcularında iş yok ki ertuğrul hoca ne yapsın...

dikkatini çekerim liverpoolu 2-1 yendiğinizde de başınızda ertuğrul hoca vardı...

adamlar ruh gibi oynuolar yaa ...

karakule dostum yenmek yenilmek bunlar olağan şeyler biyere kadar anlayışlı olunabilir ama bi dkka ya 8 noluyaa arkadaş..bi takımın kadrosu yetesiz olabilir tesisleri yoktur,parası yoktur bunlar tamam ama ruhu yoksa ben faturayıı baştakine keserim...hiç bir hocanın dünyanın hiçbir stadında beşiktaşı 1-9-1 sistemiyle oynatmaya hakkı yoktur..

karakule38 07.11.07 19:37

Sonuç ;

Başta Yıldırım Demirören Olmak Üzere Beşiktaş yönetimi , söledikleri lafın arkasında duramadılar...

hani bi taraftar çıksa deseki yeter yaa bırakın bu işleri çekin gidin dese neyse...

Ama bu lafı "bundan sonra lig maçlarına paf takımla çıkcaz" diyen kim..Yıldırım Demirören ...

ne oldu yok liverpool maçından dolayı futbolcular imajlarını tazeleciklermiş fln filan işte ...
yönetim gerçekten futbolcularını düşünseydi fener maçından sonra o tür açıklamaları yapmazlardı... ;)

kralakrep 07.11.07 19:44

Al***305;nt***305;:

karakule38´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 30846)
Sonuç ;

Başta Yıldırım Demirören Olmak Üzere Beşiktaş yönetimi , söledikleri lafın arkasında duramadılar...

hani bi taraftar çıksa deseki yeter yaa bırakın bu işleri çekin gidin dese neyse...

Ama bu lafı "bundan sonra lig maçlarına paf takımla çıkcaz" diyen kim..Yıldırım Demirören ...

ne oldu yok liverpool maçından dolayı futbolcular imajlarını tazeleciklermiş fln filan işte ...
yönetim gerçekten futbolcularını düşünseydi fener maçından sonra o tür açıklamaları yapmazlardı... ;)

banamı diyon karakule

evet o benim...nolmuş türkürdüğümüzü yaladıysak...

nicolas_anelka 07.11.07 19:46

kralakrep sinirmene gerek yok,bu adam bu hareketiyle besiktasi rezil etti bunu sende cok iyi biliyorsun

yoksa pafla cikmis asla cikmis kim karisabilir

kralakrep 07.11.07 19:48

Al***305;nt***305;:

nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; (Mesaj 30849)
kralakrep sinirmene gerek yok,bu adam bu hareketiyle besiktasi rezil etti bunu sende cok iyi biliyorsun

yoksa pafla cikmis asla cikmis kim karisabilir

sinirlendiğim falan yok iyii olmuş...benimkisii bi tepki sadece...

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 08:39 .